Про приписку громадян 2004 року народження до призовної дільниці Межівського району

На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” з 1 січня по 31 березня 2021 року оголошено приписку до призовної дільниці Межівського району Дніпропетровської області громадян України чоловічої статі 2004 року народження.

Явці на приписку підлягають всі громадяни, які народилися з 1 січня по 31 грудня 2004 року включно, котрі постійно або тимчасово проживають на території Межівського району, також громадяни старших років народження, які не пройшли приписку раніше.

Всі громадяни, яким належить пройти приписку до призовної дільниці, зобов’язані прибути на приписку за адресою: смт. Межова, просп. Незалежності, 28 в точно визначений час, маючи при собі документи, вказані в особистих повістках.

Громадяни, які не отримали особистих повісток, зобов’язані прибути за вказаною адресою у п. 3 до 10 січня 2021 року, маючи при собі документи, що засвідчують особу.

На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій, та навчальних закладів зобов’язані звільнити громадян, яким необхідно пройти приписку до призовної дільниці, на час, необхідний для проходження приписки, і забезпечити їх своєчасну явку за адресою, вказаною у п. 3.

Андрій БІЛИК,
військовий комісар Межівського районного територіального
центру комплектування та соціальної підтримки