Здорове суспільство – запорука майбутнього нації!

…Фізична культура та спорт мають безмежну силу!

Вони єднають та стирають кордони, гартують тіло та зміцнюють дух, вчать ставити великі цілі й наполегливо йти до них, сповнюють невичерпним оптимізмом та життєдайною енергією. Зайве говорити, що спорт є джерелом патріотизму: здобутки українських спортсменів дарують усім нам неповторні миті радості й гордості за свою націю. Спорт надихає!

Хочеться вірити, що з кожним роком кількість прихильників спорту та здорового способу життя загалом тільки зростатиме, адже здорове суспільство – це запорука впевненого майбутнього нашої нації.

Центром спортивного життя на Межівщині, надійним спортивним фундаментом для юних спортсменів від 70-х років минулого століття і до сьогодні є Межівська дитячо-юнацька спортивна школа. Заклад із славною історією та багатими традиціями, де починають свій шлях до спортивних досягнень десятки й сотні школярів. Наші юні спортсмени відомі далеко за межами області та України, зберігають і примножують славні традиції спорту, зміцнюють авторитет рідного краю. Ці успіхи – результат таланту і наполегливої праці спортсменів, великого внеску тренерів, активістів, спортивної громадськості.

У наші дні на базі ДЮСШ, яку очолює Юрій Миколайович Ковтун, працюють відділення футболу, волейболу, пауерліфтингу та вільної боротьби. Основними формами роботи школи є навчально-тренувальні заняття і збори, участь у змаганнях, виховні заходи, практика суддівства спортивних змагань.

У 2021-2022 навчальному році тут працюють 11 тренерів-викладачів (7 штатних та 4 сумісники). У 22 групах навчаються 363 учні, в тому числі на базі Слов’янської ДЮСШ, Новопавлівського ліцею, Веселівського ліцею, Новопідгороднянської гімназії.

Також, не перший рік на базі Межівського ліцею №1 діє секція карате WKC, яку очолює володар чорного поясу (І дан), суддя І категорії Марк Віталійович Бурмістров.

Варто відзначити, що навіть карантинний 2020/2021 навчальний рік став досить успішним у плані спортивних здобутків для наших спортсменів та їх наставників. У їх числі командні та особисті перемоги і призові місця на регіональних, обласних та навіть всеукраїнських змаганнях.