Привітання з Днем Незалежності України

Дорогі співвітчизники!

Омріяна багатьма поколіннями. Відстояна в боях. Незалежність України. Наша спільна Незалежність. Сьогодні їй 30.

30 років змін, випробувань, пошуку. Вони об’єднали нас. Показали силу та незламний дух народу.

Ми обрали вільне майбутнє і зараз разом пишемо сучасну історію України. Працюємо, аби вона розквітала.

Миру та натхнення. Зі святом, шановні мешканці Дніпропетровщини!

З Днем Незалежності, Україно! Ти у нас єдина!

З повагою
Валентин РЕЗНІЧЕНКО,
голова облдержадміністрації

 

 

Шановні мешканці району!

Цьогоріч наша держава відзначає ювілей – 30 років. Три десятки років перемог і невдач, досягнень і прогалин. Кожна з подій, що відбувалася протягом всього часу незалежності, мала своє, неабияке значення для становлення та розвитку України.

Напередодні 24 серпня в країні стартував марафон, покликаний згадати всі пам’ятні дати, визначні постаті, якими славиться наша земля та які закарбувалися на сторінках української історії.

Синельниківщина – невелика частина великої країни, але всі 19 громад – це команда тих, хто працює на благо цілої України. І у цей день я хочу побажати всім бути не пасивним споглядачем змін, а самому творити перетворення.

Зі святом вас, дорогі земляки! З Днем Незалежності України! Слава Україні!

Світлана НАЗАРЧУК,
голова Синельниківської райдержадміністрації

 

 

Шановні жителі Межівської громади!

Вітаю вас із найважливішим святом нашої держави – Днем Незалежності України!

Український народ пройшов довгий шлях до омріяної свободи та незалежності. Цей день – не просто свято. Він символ неділимості та недоторканності земель України.

Ми захищаємо свій історичний вибір і право вільно жити на власній землі. Україна йде шляхом демократичного розвитку європейської суверенної держави. Попереду в нас ще багато роботи, злетів і падінь, але разом ми подолаємо всі труднощі та перешкоди.

Щиро бажаю всім нам пам’ятати, що людина народжена бути вільною та незалежною. Успіхів у всіх справах та починаннях на благо нашої Батьківщини!

Міцного здоров’я, щастя та благополуччя вам і вашим рідним. Миру та злагоди нашій країні!

Володимир ЗРАЖЕВСЬКИЙ,
Межівський селищний голова

 

 

Шановні жителі Слов’янської громади!

З нагоди великого національного свята – Дня незалежності України – прийміть найсердечніше вітання.

Нелегкі кроки незалежності стали випробовуванням для всіх нас. Нині уже ніхто не сумнівається у тому, що український народ в змозі поліпшити життя у своєму домі – власній Батьківщині. Впевнена, що день прийдешній принесе нам почуття радості від усвідомлення власної причетності до розбудови наших сіл, селищ, району, області та усієї України!

Від щирого серця зичу вам, земляки, здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, на нові добрі починання в ім’я соборної незалежної демократичної процвітаючої України.

Зі святом вас! Хай святиться ім’я твоє вічно, Україно – колиско наша!

Галина СМОЛЬСЬКА,
Слов’янський сільський голова

 

 

Шановні земляки, дорогі українці!

У ці дні ми з вами відзначаємо величне національне свято – 30-річчя Незалежності України!

Щиро вітаю кожного, хто своїми діями докладається до нашої спільної справи – розбудови нової європейської держави України!

Сьогодні наше завдання, завдання усіх громадян України, – зробити усе, аби наповнити незалежність нашої країни справжнім змістом, докласти максимум наших зусиль і снаги, аби наблизити пору розквіту рідної держави.

Загрози та виклики, які постали перед нашим суспільством, не лише не зламали нас, а ще більше об’єднали духом патріотизму, зміцнили наші прагнення до самостійності та незалежності.

Скажу відверто, для мене – обласний депутат – це величезна відповідальність перед людьми, які тебе обрали, захист їх прав та відстоювання інтересів кожного, це реальне вирішення проблем та болючих питань територій. Ось головні принципи моє роботи, яких я неухильно буду дотримуватись і надалі!

Глибоко переконаний, що творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього — обов’язок кожного з нас, усього українського народу!

Зі святом, Україно!

Роман КОВАЛЬСЬКИЙ,
депутат Дніпропетровської обласної ради

 

 

Шановні жителі Межівщини,
трудівники, ветерани праці, пайовики ПСП «Мрія»,
дорогі земляки!

Прийміть найсердечніші вітання і побажання з нагоди великого Національного Свята нашої Державності – 30-річчя Незалежності України!

День Незалежності – це день, у якому зустрічаються наше минуле і наше майбутнє.

Минуле має вселяти мудрість. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень. Так, нам не все вдалося із запланованого… Але державотворення нелегкий, а головне консолідований процес усього суспільства, всього українського народу.

Сьогодні, як ніколи раніше, це свято висуває перед кожним із нас високі вимоги, спонукає до особливої відповідальності перед собою, своєю країною, прийдешніми поколіннями, оскільки це, можливо найскладніший період сучасної України!

Тож щиро зичу усім Вам, дорогі земляки, й надалі примножувати традиції та блага нашої країни, нашого народу, як того вимагає совість і сумління!

Нехай Господь береже всіх нас! З 30-ю річницею Незалежності України!

Олександр КРУПА,
голова ПСП «Мрія»