Привітання з Днем вчителя

Шановні освітяни району!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

Сучасний тренд на цифровізацію вимагає від вас здобуття нових навичок у вихованні та навчанні учнів. До звичних підручників та зошитів додалися Google-класи та Zoom-уроки. Окрім того, ви виховуєте в підростаючому поколінні моральні цінності, яким вони будуть слідувати все своє життя, націлюєте на досягнення гідних цілей.

Переконана, що ці виклики сучасності – вам по силам, бо ви фахові та енергійні.

Запалюйте іскру знань в своїх учнях і нехай ваші серця завжди будуть сповнені радістю та світлом!

Світлана НАЗАРЧУК,
голова райдержадміністрації

 

Дорогі освітяни Межівської громади!

Прийміть сердечні вітання з вашим професійним святом!

Високе покликання Педагога є визначальним для держави і суспільства. Адже саме ви своєю працею формуєте щасливе майбутнє рідного краю і України, їх економічне процвітання й духовне відродження.

У цей святковий день прийміть щиру вдячність за вашу невтомну працю, високе служіння обраній справі, творчий пошук, добро і щедрість душі, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання.

Нехай ваша щоденна самовіддана праця примножить добро у світі, буде легкою і радісною від щирої любові школярів та колег, повниться світлою вірою у свої сили, знання і високе призначення на Землі – бути Педагогом!

Володимир ЗРАЖЕВСЬКИЙ,
Межівський селищний голова

 

Шановні працівники освіти Слов’янської громади!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем учителя!

Немає завдання більш благородного, ніж давати людям знання, готувати їх до життя в суспільстві. Адже найкраща професія на землі, найвідповідальніша і сама необхідна суспільству – Вчитель.

Висловлюю щиру вдячність за творчу, самовіддану та подвижницьку працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність і безкорисливе добро, які повсякчас ви даруєте своїм вихованцям.

Хай на цьому благородному шляху вас завжди супроводжують успіхи. Хай щедрою буде до вас доля, обминають життєві негаразди, а ваші серця зігрівають людська довіра та любов. Натхнення вам, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління – майбутнього нашого неповторного рідного краю.

Галина СМОЛЬСЬКА,
Слов’янський сільський голова

 

Шановні освітяни Межівської селищної ради!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників освіти!

Своєю працею ви формуєте щасливе майбутнє України, її економічне процвітання й духовне відродження. Усіх нас об’єднує головна мета нашої спільної праці – допомогти дитині пізнавати навколишній світ, здобути необхідні знання, виявити у них таланти, набути моральні й духовні цінності та обрати вірний життєвий шлях.

Глибока повага вам, дорогі колеги, за професіоналізм, невтомний творчий пошук і прагнення виростити яскраві особистості, соціально – активних громадян, справжніх патріотів України.

Бажаю міцного здоров’я, життєвої сили, енергії та наснаги для досягнення нових успіхів у професійній діяльності! Хай над Вами завжди сяє зірка людської вдячності всіх тих, кого Ви вивели в самостійне життя і кому дали найнеобхідніше – знання. Невичерпної наснаги й оптимізму у помислах і справах, добробуту, життєдайної сили та безхмарних, мирних, світлих днів! З професійним святом!

Олександр ЛИТВИНЕНКО,
начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету МСР

 

Шановні освітяни Межівської, Слов’янської та Новопавлівської
територіальних громад!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників освіти!

Вам довірено найдорожче, що є у людей – це чисті дитячі серця і душі! І Ви щедро ділитесь з ними любов’ю і добротою своїх сердець, талантом і покликанням сіяти мудрість і знання, вчите пізнавати нове і пам’ятати, якого ми роду.

Тож прийміть сердечну вдячність за невтомну сумлінну працю по виконанню свого професійного обов’язку – навчання, виховання та формування молодого покоління, майбутнього нашої держави.

Хай творчі сили і натхнення, відчуття повноти і неповторності життя надихають Вас на нові здобутки та успіхи. Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує міцне здоров’я та довголіття, в родинах панує тепло, радість та затишок!

Також щирі поздоровлення вітання та побажання міцного здоров’я і довголіття нашим заслуженим ветеранам педагогічної праці!

З повагою,
Лариса МАТЮХІНА,
голова Межівської територіальної організації Профспілки працівників освіти і науки