П’ятниця, 19 Липня, 2024
ОфіційноПро головне

Скільки для Дніпропетровщини? Уряд виділив 2,4 мільярда гривень на відновлення доріг у прифронтових регіонах

Уряд виділив понад 2,38 мільярда гривень з резервного фонду державного бюджету на відновлення автодоріг у прикордонних та прифронтових регіонах.

Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.

Кошти надійдуть у розпорядження обласних адміністрацій, які мають погодити, зокрема, з Міноборони, МОЗ та Мінінфраструктури перелік доріг, важливих для забезпечення потреб оборони

Зазначається, що на ці кошти будуть відновлені шляхи, які використовуються для потреб ЗСУ та гуманітарних цілей.

“Сьогодні Уряд ухвалив рішення виділити більш як 2 мільярди 386 мільйонів гривень на відновлення доріг у восьми ключових для оборони країни регіонах. Зокрема, Донецька обласна військова адміністрація отримає 324,5 мільйона гривень. Кошти можуть бути витрачені виключно на відновлення зруйнованих доріг, що використовуються для перевезення військових і гуманітарних вантажів та як евакуаційні маршрути”, – сказала Міністерка економіки України Юлія Свириденко.

За її словами, перебуваючи на Донеччині, видно, що бізнес попри величезні виклики продовжує працювати, демонструючи неймовірну стійкість.

“Ключові проблеми — пошкодження енергетики, доступ до фінансування, відшкодування збитків для бізнесу, який зазнав пошкоджень під час збройної агресії РФ проти України та інші. По кожному із питань шукаємо рішення. Зокрема перше, щодо поліпшення логістики, оголосили вже сьогодні. Це внесок в обороноздатність регіону й можливість рятувати тисячі життів”, – розповіла Свириденко.

Відповідно до рішення Уряду на відновлення доріг спрямують кошти:

  • Дніпропетровська область – 196,4 млн грн;

  • Донецька область – 324,5 млн грн;

  • Запорізька область – 350 млн грн;

  • Миколаївська область – 307,1 млн грн;

  • Сумська область – 222,2 млн грн;

  • Харківська область – 502,95 млн грн;

  • Херсонська область – 224,3 млн грн;

  • Чернігівська область – 258,79 млн грн.

Повідомляється, що кошти надійдуть у розпорядження обласних адміністрацій, які мають погодити, зокрема, з Міноборони, МОЗ та Мінінфраструктури перелік доріг, важливих для забезпечення потреб оборони та гуманітарних цілей та підлягають відновленню.