ФОТОРЕПОРТАЖ. В об’єктиві – ПСП “Мрія”

Сьогоднішній наш фоторепортаж із господарства, яке стабільно, з року в рік, серед лідерів за врожайністю ранніх зернових культур. Мова йде про ПСП «Мрія», яке очолює Олександр Андрійович Крупа.

Не зважаючи на складні погодні умови вегетації озимини, поточний рік підтверджує високий професіоналізм антонівських хліборобів. Так, урожайність озимої пшениці склала солідні 39,2 ц/га, і понад 38 ц/га насипав озимий ячмінь. Загалом озимий клин по господарству цього року становив понад 900 га. На жнивах традиційно працювали потужні CLAAS Mega, які складають, так би мовити, ядро парку збиральної техніки підприємства.

НА ФОТО: комбайнери Віталій Євгенович та Олександр Євгенович ОПРИШКИ

За словами бригадира тракторної бригади Павла Сосєдкіна, впоралися фактично за 10 робочих днів. Хоча, на його переконання, якби не погодні примхи (а саме дощики, які завжди чомусь приходять у жнива), то впорались би за 5 – максимум 7 днів.

Охоче віримо. Адже знаємо не з чуток про злагодженість виробничого процесу у «Мрії» та дисципліну під час відповідальних періодів сільськогосподарського року – жнив чи посівної кампанії. Це візитна картка господарства і його керівника Олександра Андрійовича Крупи.

Як завжди, залишилися надзвичайно вражені ідеальним порядком та чистотою на території тракторної бригади (чи багато бачили тракторних, де розбиті… клумби?!) і механізованого току, а також станом техніки усього, без виключення, машино-тракторного парку.

Механізатор, комбайнер Володимир Миколайович ШАЧАНІН

Водій Іван Іванович РАЗОН

Все тут здається під контролем, все до ладу!

А ще відзначаємо привітність і доброзичливість трудового колективу – від комбайнових екіпажів та шоферів до працівників току та кухарочок. Всі охоче спілкуються і фотографуються також з гарним настроєм. Це означає, що праця приносить їм задоволення не лише матеріальне, а й моральне. Це дуже важливо!

Працівники току Олег Васильович БОЙКО, Артем Миколайович ГОРОБЕЦЬ, Олексій Ігорович ЧУЧУЙ

Комбайнер Сергій МОСКВІТА з обліковцем Тетяною РАЗОН

Задоволені трударі «Мрії» стравами, які готують кухарі Валентина
Олександрівна КАЛЬКО і Людмила Володимирівна СКРИПНИК

…Після короткого візиту у нас виникло велике бажання зробити більш розгорнутий матеріал про ПСП «Мрія», наприклад, до Дня працівників сільського господарства. Адже розповісти дійсно є про що, і мова йде не тільки про виробничі здобутки підприємства. Вони й так на слуху. А, приміром, про соціальну політику господарства, його роль у житті невеликого села Антонівське. (Ми стали свідками просто-таки гігантського обсягу робіт по очищенню від замулення відомого Дубівського ставка, виконаних за рахунок господарства. І роботи ще тривають…).

Тим більше, Олександр Андрійович – авторитетна людина, цікавий співрозмовник, до того ж за багатьма темами.

Тому сподіваємося – ДАЛІ БУДЕ…

Підготував Євген ХРИПУН