Змінилися особисті дані? Повідом про це податкову!

Межівська ДПІ ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що у разі якщо ви змінили особисті дані, а саме: прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання, назву вулиці, нумерацію будинку тощо, повідомте про це податкову.

Так, відповідно до п.70.7 ст.70 р. ІІ Податкового кодексу України та п.1 р. ІХ Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 29.09.2017 №822 фізичні особи – платники податків зобов’язані подавати контролюючим органам відомості про зміну даних протягом місяця з дня виникнення таких змін шляхом подання Заяви про внесення змін до Державного реєстру (форма №5ДР) або Заяви про внесення змін до окремого реєстру Державного реєстру фізичних осіб – платників податків щодо фізичних осіб, які обліковуються за серією та/або номером паспорта (форма №5ДРП).

Подати заяву та отримати консультацію щодо заповнення можна у Центрі обслуговування платників Межівської ДПІ ГУ ДПС, за адресою: смт Межова, вул. ім. Грушевського, 1. Для заповнення заяви використовуються дані паспорта та інших документів, які підтверджують зміни таких даних.

Шановні громадяни, слідкуйте за достовірністю наданих Вами до податкової інспекції відомостей і вчасно повідомляйте про зміни облікових даних!