Передплачуйте! Читайте! Вигравайте!

Цікаві ініціативи та гарні починання мають властивість ставати добрими традиціями. Газета «Межівський меридіан» минулого року провела призовий конкурс серед активних передплатників видання. Багато наших шанувальників отримали подарунки від газети та спонсорів конкурсу у період новорічних свят. Приємно було всім – і учасникам, і організаторам.

Шановні читачі!

Триває передплата періодичних видань на 2022 рік. І ми сподіваємося на подальшу взаємовигідну співпрацю з вами. А за вибір газети «Межівський меридіан» ми знову приготували для її шанувальників привабливе заохочення.

Після завершення передплати відбудеться другий розіграш призів. Переможці зможуть отримати сертифікати на знижки в обслуговуванні та на придбання товарів у торгових закладах, електротовари, текстильні вироби, сувеніри, новорічну атрибутику.

Цьогоріч спонсорами розіграшу стали «Майстерня друку», Олександр Юхименко (салон-магазин «Свято»), Таміла Потуга (магазин «Канцтовари»), Петро Ляхович (ФГ «Живоносне джерело»), Інна Горкава (оздоровчий комплекс, с. Новопідгородне), Оксана Бобкіна (фітнесклуб «Фітоняшки»), Олексій Короткий (магазин «Техніка»), Вікторія Калюжна (перукарня «Вікторія»). І, звичайно, редакція «Межівського меридіана».

Умови участі в конкурсі:

– передплатіть газету на рік (друкований або електронний варіант);
– до 30 грудня включно занесіть (чи передайте) особисто або надішліть на адресу редакції копію квитанції про передплату (прізвище, ім’я та по батькові, адреса, номер телефону – розбірливо).

Розіграш відбудеться на початку січня 2022 року, у першому січневому номері будуть опубліковані результати.

Адреса редакції: смт Межова, вул. Соборна, 35 (другий поверх).
Електронна адреса:
megev_chz@ukr.net