Автомобіль для ЗСУ від Межівської громади передали “Степовим хижакам”

Черговий автомобіль, придбаний в рамках акції “Авто – для фронту” за кошти жителів Межівської громади передали бійцям на передову.

Авто буде проходити службу у 203-му батальйоні  “Степові хижаки” 108-ї бригади Сил територіальної оборони Збройних сил України.

Як повідомив волонтер Петро Ляхович, під час акції на Межівщині зібрали майже 592 тисячі гривень !

Передали автомобіль захисникам в урочистій обстановці, за участі депутатів, представників виконавчого комітету Межівської селищної ради, громадськості, освітян, юних волонтерів.

Наш земляк Костянтин Короткий, який захищає Україну саме у 108-й бригаді, а також начальник інженерної служби 203-го батальйону Євген подякували жителям Межівської СТГ, особливо дітям, які збирали кошти, а також Петру Ляховичу – за таку дієву допомогу.

Костянтин відзначив, що автомобіль  – якісний, надзвичайно прохідний, а значить: буде «працювати на нулі», виконувати бойові завдання безпосередньо на позиціях: здійснювати підвіз та евакуацію особового складу, підвіз боєкомплекту.

За його словами, це не перше авто, придбане для підрозділу за підтримки жителів Межівщини та координації  волонтера Петра Васильовича  Ляховича…

Разом з Костею у 203-му  батальйоні 108-ї бригади сьогодні захищають Україну багато  земляків із колишнього Межівського району.

У свою чергу волонтер, голова Асоціації фермерів Межівщини Петро Ляхович також висловив  величезну вдячність фермерам та підприємцям, Межівській селищній раді (працівниками бюджетних установ: освітянами, медиками, виконавчому комітету зібрано понад 170 тисяч гривень) депутатському корпусу, звичайно – дітям, які невтомно збирали кошти і пересічним, небайдужим громадянам. 

Петро Васильович наголосив, що загальна сума збору склала майже 592 тисячі гривень і зізнався, що це найбільшій волонтерський внесок, акумульований сьогодні жителями Межівщини.

Окрема вдячність всім тим, хто допоміг придбати та доставити цей автомобіль : Максиму – з Латвії, Валерію, Благодійному фонду  “Справедливе суспільство”, Сергію Кутньому.

– Коли ми єдині – можемо робити дійсно неймовірні речі – наголосив він. – Тож єднаймося!  

На зустріч з волонтерами та бійцями завітали і юні волонтери, які зібрали у рамках акції «Авто – для фронту» 160 тисяч гривень!

Дітки, як завжди, прийшли на зустріч із захисниками не з порожніми руками, а передали бійцям сувеніри та обереги, виготовлені власноруч.

Натомість Захисники презентували кожному з дітей шеврони 203-го батальйону – на згадку про їх добротворення.

Також селищному голові Володимиру Зражевському передали подяку всій  Межівській громаді  від командування 203-го “бату” 108-ї бригади, прапор “Степових хижаків” та символіку.  

Відзначимо, що автомобіль прибув із Великобританії, а вже від кордону України його доставили Петро Ляхович та Сергій Кутній.

Також волонтери передали бійцям розпальники для Захисників та Захисниць України від джур Рою “Залізні вовки” та здобувачів освіти Володимирівського ліцею Межівської селищної ради.

Нагадаємо, що:

Останні тижні на Межівщині тривав справжній народний збір на авто для наших Захисників із 203-го батальйону 108-ї бригади Тро та 53-ї окремої механізованої бригади.

Перше авто для фронту від Межівської громади передали захисникам України

Юні волонтери з Межівської громади зібрали 160 тисяч гривень під час акції «Авто для фронту»

 

 “Межівський меридіан”.