Перше авто для фронту від Межівської громади передали захисникам України

Перший з трьох автомобілів, які планується придбати в рамках Акції “Авто – для фронту” за кошти жителів Межівської громади передали бійцям – на передову. 

Авто буде «проходити службу» у 53-ій ОМБр імені князя Володимира Мономаха.

Наш земляк, преображенець Віктор Ігнатьєв, який захищає Україну саме  у 53-й бригаді подякував всім жителям Межівської СТГ, особливо юним волонтерам, а також Петру Ляховичу – за таку дієву допомогу.

Віктор відзначив, що автомобіль буде використовуватись насамперед для транспортування поранених побратимів з поля бою. За його словами, це перше авто, придбане для підрозділу за волонтерської підтримки… Разом з ним сьогодні захищають Україну ще четверо земляків із колишнього Межівського району.

У свою чергу Петро Ляхович також висловив  величезну вдячність Межівській селищній раді (працівниками бюджетних установ: освітянами, медиками, виконавчим комітетом зібрано понад 170 тисяч гривень) депутатському корпусу, звичайно – дітям, які невтомно збирали кошти і підкреслив, що буде надзвичайно радий, якщо авто врятує життя хоча б одного українського воїна.

Передали авто захисникам сьогодні – депутати Межівської селищної ради Петро Ляхович, Микола Ігнатьєв (брат захисника), Олег Короткий; активісти Сергій Кутній, Іван Гуртовий.

Відзначимо, що автомобіль прибув із Сполучених Штатів Америки, а тому окрема величезна подяка нашому небайдужому співвітчизнику – Олександру Пошивайлу, який придбав його та довів до ладу технічний стан. А вже від кордону України авто доставили: племінник пана Олександра – Іван Гуртовий та Сергій Кутній.

Нагадаємо, що:

Останні тижні на Межівщині тривав справжній народний збір на авто для наших Захисників із 203-го батальйону 108-ї бригади Тро та 53-ї окремої механізованої бригади.

 

Юні волонтери з Межівської громади зібрали 160 тисяч гривень під час акції «Авто для фронту»

Це дійсно яскравий приклад єднання громади, адже до збору долучились: як небайдужі громадяни, сільгоспвиробники, так і депутатський корпус та виконавчий комітет, всі структурні  підрозділи селищної ради, і, звичайно ж, діти – волонтери, які зібрали та передали Петру Ляховичу просто-таки величезну суму коштів – 160 тисяч гривень!

Дізнавшись про потребу бійців на передовій, юні волонтери з Межівщини – Діана та Каміла Семенюк, Маша Ситниченко та Дмитро Матюхін стали одними з головних ініціаторів збору коштів на автомобілі для наших Захисників.

РАЗОМ –  ДО ПЕРЕМОГИ УКРАЇНИ!