Юні волонтери з Межівської громади зібрали 160 тисяч гривень під час акції «Авто для фронту»

Останні тижні на Межівщині триває справжній народний збір на авто для наших Захисників із 203-го батальйону 108-ї бригади Тро та 93-ї окремої механізованої бригади.

 На сесії Межівської селищної ради, яка відбулася 29 січня, волонтер, депутат Петро Ляхович, який власне і координує збір, звернувся зі словами вдячності до колег та присутніх.

Він повідомив: вже сьогодні є впевненість, що заплановану суму 500 тисяч гривень на автомобілі для Захисників – буде зібрано!

Це дійсно яскравий приклад єднання громади, адже до збору долучились: як небайдужі громадяни, сільгоспвиробники, так і депутатський корпус та виконавчий комітет, всі структурні  підрозділи селищної ради, і, звичайно ж, діти – волонтери, які зібрали просто-таки величезну суму коштів.

Після закінчення сесії Перо Васильович вирушив до юних волонтерів з Новолозуватівки Межівськокї громади.

Дізнавшись про потребу бійців на передовій, юні волонтери з Межівщини – Діана та Каміла Семенюк, Маша Ситниченко та Дмитро Матюхін стали одними з головних ініціаторів збору коштів на автомобілі для наших Захисників.

– Цього разу у нас завдання серйозне! Але, разом ми зможемо! Хлопцям дуже потрібна наша допомога! – говорили діти та знову і знову, за будь-якої погоди виходили на благодійні ярмарки, аби назбирати потрібну суму коштів.  Паралельно поповнювався і картковий рахунок.

І ось сьогодні юні волонтери передали Петру Васильовичу… 160 000 тисяч гривень! Просто вражаюча сума коштів!

Неймовірні діти!

Зворушливий момент, під час передачі коштів Петру Васильовичу були присутні і наші воїни-земляки 203-го батальйону 108-ї бригади ТрО, які щиро дякували і дітям, і Петру Васильовичу, і всій громаді за підтримку.

– Безмежно вдячні фонду РіН за допомогу – у розмірі 15000 грн і ще одному благодійнику за просто фантастичний донат, але їм’я  цієї людини ми пообіцяли не розголошувати, – відзначає Діана Семенюк.

–  Мова йде про три авто, на які треба зібрати понад 500 тисяч гривень! Це пікапи та вантажівка. Хлопці дуже потребують нашої підтримки. Я надзвичайно вдячний кожному, хто допомагає Захисникам України нищити ворога! Ми обов’язково надамо звіт про придбання авто для фронту. Разом – до Перемоги! – наголосив Петро Васильович.

“Межівський меридіан”