П’ятниця, 19 Липня, 2024
Життя громади

Межівська громада. Відвідали родини загиблих Героїв

Межівський селищний голова Володимир Зражевський відвідав родини загиблих Героїв Валерія Яковлєва та Станіслава Цибаньова – Новогригорівський старостинський округ.

Він зустрівся з мамами захисників, які віддали свої життя за Незалежність України  – Людмилою Вікторівною та Валентиною Власівною, передав їм гуманітарну допомогу.

1 січня Людмилі Вікторівні Яковлєвій – день народження.  Голова громади зазначив, що у нашій країні є категорія жінок-матерів, які родинні свята зустрічають зі сльозами на очах…

Насамперед, це – мами, які вже ніколи не почують вітань від своїх синів, не отримають подарунків, листів, не обнімуть своїх дітей.

Адже за кожним українським воїном стоїть тендітна, але водночас, сильна жінка – мати, яка його ростила, звичайно ж не для війни, але зрозуміла його вибір, благословила і оберігала його своїм материнським серцем, знайшла в собі сили благословити його на захист України, за яку він віддав найцінніше – своє життя…

Селищний голова висловив матерям щирі слова вдячності, побажав міцного здоров’я, витримки, а також запевнив у підтримці з боку органів самоврядування.