Межівська підстанція– форпост екстренної медичної допомоги Дніпропетровщини (Екстрених медиків з Межової вперше нагородили Почесною грамотою відзнаки “Орден Святого Пантелеймона»)

Автор  Євген Травневий.

…Цю почесну відзнаку у середовищі медиків, отримала фельдшер Межівської підстанції Анастасія Вікторівна Абалімова.

Також Почесною грамоту за підписом генерального директора КП «Обласний Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ДОР» Радія Шевченка отримав фельдшер з медицини невідкладних станів підстанції Віталій Миколайович Гнілов.

Відзнаки, під час візиту до Межівської підстанції  екстреним медикам  вручила завідувач Павлоградської станції екстреної медичної допомоги КП «Обласний Центр екстренної медичної допомоги та медицини катастроф Дніпропетровської обласної ради» Світлана Анатоліївна  Зайчикова.

 – Анастасія Абалімова – це медик , який не тільки надає професійну допомогу, а й лікує словом – чуйна, відповідальна.

Віталій Гнілов – це також  справжній професіонал, з величезним досвідом. Медик, який був серед добровольців, готових вирушити на допомогу жителям Маріуполя… – відзначила Світлана Анатоліївна.

Також вона наголосила, що Межівська підстанція  сьогодні працює практично на передовій екстреної медичної допомоги Дніпропетровщини, адже масимально  наближена до зони активних бойових дій.

Вони перші прийняли та почали транспортування поранених бійців зі Сходу до обласної лікарні ім. Мечнікова  та до шпиталів.  Більше того – ніхто не евакуювався – бригади  виконують свою роботу самовіддано.

Тут працюють справжні професіонали, зокрема і старший фельдшер підстанції  Валентина Матвіївна Кириченко,  і  фельдшер виїзної бригади пункту базування с. Новопавлівка Валентина Іванівна Грицай ,  які мають почесне звання «Заслужений працівник охорони здоров’я України».

– Межівська підстанція – Форпост екстреної допомоги Дніпропетровщини, – підкреслила вона.

Медиків нагородили «За самовіддане служіння українському народу, мужність і стійкість у боротьбі за свободу й незалежність України у війні з російським агресором».

Читайте також Бригада екстреної медичної допомоги успішно прийняла пологи.

Новини Укрнет.