На День вишиванки у Межівській громаді створили живу карту України

День вишиванки, який щороку відзначається у третій четвер травня,  у Межівській селищній раді, що на сході Дніпропетровщини,  відзначили патріотичним флешмобом.

Мешканці громади, які зібрались цього дня на центральній площі Межової у вишиванках – створили “живу карту України”.

У такий спосіб  громада вирішила продемонструвати, що Україна єдина у боротьбі з російським агресором та повинна залишитися соборною і неподільною.

Межівська громада розташована на межі Дніпропетровської та Донецької областей.

Будемо відвертими, останні місяці приємних новин небагато… На жаль, наближається лінія фронту… Але жителів Межівщини – не зламати…

Цьогоріч , не дивлячись війну, на одне із найбільш яскравих свят України, День вишиванки, мешканці Межівської громади вирішили відзначити по-особливому.

У центрі селища провели флеш-моб «Жива» карта України із жителів громади у вишиванках». До заходу залучилося близько 100 працівників установ, організацій та підприємств, жителі громади.

DCIM100MEDIADJI_0435.JPG

Процес створення «живої» карти був надзвичайно захоплюючим: межівчани жваво обирали собі регіони України для створення мапи, пильно стежили за дотриманням кордонів нашої країни та її реалістичному відтворенню.

Контури мапи завчасно підготували межівські мисткині Людмила та Аделаїда Іщенко.

 

Межівський селищний голова Володимир Зражевський»: 

«Ми відчуваємо себе невід’ємною частиною нашої країни і прагнемо, кожен день приносити користь рідній державі та допомагати Україні вистояти у цій війні за нашу незалежність .

Створення «живої» карти нашої країни в День вишиванки – це надзвичайно символічне дійство. Як бачите, вона цілісні і повна – зі Сходом і Кримом.

Таким чином ми прагнемо продемонструвати, що кожен з нас є частиною України, і бачимо її соборною, цілісною, незалежною, сильною та квітучою, як українська вишиванка».