Поклали квіти та вшанували пам’ять Героїв хвилиною мовчання. У Межівській громаді відзначають День захисників та захисниць України.
14 жовтня – величний і багатий на свята день. Для нас, українців, це свято християнське і національне, воно символізує зв’язок поколінь, невмирущість героїчних традицій нашого народу.
З 2014 році, саме на Покрову Пресвятої Богородиці, ми щорічно відзначаємо День захисника України – державне свято, яке від минулого року має назву
День захисника України на День захисників і захисниць України.
Саме цього дня Україна вшановує тих, на чиїх плечах тримається наша державність і незалежність, тих, хто ціною власного життя оберігає нас із вами сьогодні під час збройної агресії росії проти України.
Вшанували захисників та захисниць України і в Межівській громаді на Дніпропетровщині.
Біля Пам’ятного знаку Героям-землякам та героям Небесної Сотні пройшов короткий мітинг, присвячений одному з найзнаковіших державних свят у новітній історії України.
До присутніх звернувся Межівський селищний голова Володимир Зражевський.
«День захисників і захисниць України… Для нас, українців, це свято символізує зв’язок поколінь, невмирущість героїчних традицій нашого народу, вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу. – відзначив очільник громади.
Скорботною хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять земляків, чиї імена навіки вкарбовані в історію України, літопис Межівського краю: Олег Кулиненко, Андрій Шульга, Сергій Сидоренко, Віталій Чаплига, Наталія Оксентюк, Валентин Личманюк, Олександр Карпенко, Денис Смолянський, Євген Чорняк, Олекcандр Журбенко, Іван Терещенко, Юрій Гужва, Олександр Рачок, Євген Рачок, Семен Яковлєв, Максим Овсянніков, Ярослав Фалій, Іван Мединський, Павло Мельник, Валерій Яковлєв, Олександр Бєлячат, Сергій Горячко, Станіслав Цибаньов, Владислав Шинкарюк, Андрій Авдошка…
Учасники невеликого зібрання поклали квіти до пам’ятного знаку героям-землякам.
І, наостанок, для всіх, хто живе і бореться зараз за волю і незалежність нашої України, пролунало наше українське традиційне гасло:
«Слава Україні»!