Стрімкий ріст захворюваності на COVID-19! Лише у квітні на Межівщині зареєстровано вже…

6 квітня відбулося чергове засідання комісії ТЕБ та НС Межівської селищної ради, у зв’язку із стрімким погіршенням ситуації захворюваності на COVID-19 на території громади.

Нагадаємо, що рішенням комісії, починаючи з 7 квітня посилені карантинні заходи у населених пунктах, установах та організаціях Межівської СТГ, запроваджено дистанційне навчання в закладах освіти.

На засіданні комісії  було представлено інформацію відокремленого структурного підрозділу «Першотравеський міськрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ “Дніпропетровський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України” щодо ситуації із захворюваністю на коронавірус у Межівському районі.

Доповідав завідувач  відділу Володимир Миколайович СЛИВЧЕНКО.

За даними епідеміологічного моніторингу в Межівському районі станом на 6 квітня 2021 р. зареєстровано 143 підтверджених випадки коронавірусної хвороби (COVID-19), з них 79 випадків підтверджених Ag test, 64 підтверджено методом ПЛР.

Рівень захворюваності на COVID-19 стрімко почав зростати з середини березня. Так, за словами Володимира Миколайовича, у січні був зареєстрований 31 випадок, у лютому лише 7 випадків, у березні – вже 56 випадків, а лише за перший тиждень квітня – 49 випадків!

Коронавірусна хвороба (COVID-19) реєструвалася :

 Межівська ОТГ – 104 випадки,

 Словянська сільська рада – 13 випадків,

 Новопавлівська сільська рада – 26 випадків.

Щодо вікової структури: 1 хворий – дитина віком 7 років, всі інші 121 чоловік – дорослі.

Серед усіх хворих 108 осіб знаходилось на амбулаторному лікуванні, 35 осіб було госпіталізовано до інфекційного відділення КНП «Першотравенська МЛ» ПМР.

Всього одужало та виписано 35 чоловік, 95 осіб ще знаходяться на лікуванні, летальні 4 випадки.

Серед працівників закладів охорони здоров’я  зареєстровано 12 випадків, працівників освіти – 17 випадків.

Всього з початку року визначено 458 контактних осіб,  всі вони знаходились на самоізоляції 14 діб. Станом на 06.04.2021 року на самоізоляції перебувають 394 осіб. 


У зв’язку з вищезазначеним, з метою попередження розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 серед населення Межівського району, керуючись відповідними нормативними документами, Межівське РЛВ ВПС Першотравенський міськрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ «Дніпропетровський ОЛЦ МОЗ України» наголошує на посиленні контролю, а також необхідності вжиття протиепідемічних заходів у закладах освіти, закладах охорони здоров’я, в установах, на транспорті, закладах харчування, торгівлі.

А також неприпустимості скупченості людей на вулиці, під час масових спортивних, культурних, релігійних, соціальних заходів.

Про рішення комісії, у зв’язку з посиленням карантинних заходів на території Межівської громади читайте в матеріалі.

Власна інформація “Межівського меридіана”.