У Межівській громаді розіграли Кубок з футзалу, присвячений ЗСУ

Напередодні нового року у Межівській громаді Синельниківського району пройшов футзальний турнір, у якому взяли участь команди Межівської та Слов’янської громад, а також одразу два колективи наших Захисників.

… Перший за 2023-й рік (і очевидно – заключний) футбольний/футзальний турнір на Межівщині…

Учасників привітав Межівський селищний голова Володимир Зражевський, який відзначив, що Кубок обов’язково стане традиційним під назвою «Кубок Захисників та Захисниць України».

– Увесь українських народ і жителі Межівщини зокрема, безмежно вдячні Збройним силам України за захист нашої держави та можливість продовжувати жити, працювати.

Присутніх вшанувати пам’ять всіх Героїв, які віддали свої життя за вільну, незалежну Україну – хвилиною мовчання…

У змаганнях взяли участь п’ять команд, як ми вже відзначили – два колективи Захисників України: “РВБ” та «Динамо»,  команда Слов’янської СТГ – ФК «Зоря»  та дві команди господарів  – «Межова» та «Еліта».

Матчі проходили у двох підгрупах (3 та 2 команди відповідно), далі – півфінали і вирішальний двобій за почесний трофей.

Переможцем групи А: “Межова”, “Зоря”, “Еліта” – стала “Еліта”; у групі В – обидва поєдинки між захисниками “РВБ”  та “Динамо”  – завершились на користь команди “РВБ”.

У півфіналах перемогу здобули «Еліта» та «Межова», які і зійшлися у принциповому  фіналі.

Заключний матч турніру подарував гарний, динамічний футбол, а завершився він на користь «Еліти» 5:3, яка і здобула Кубок.

Загалом глядачі побачили багато яскравих матчів, у восьми поєдинках було забито 64 м’ячі і не зафіксовано жодного нічийного рахунку!

Та, здається, цього дня у турнірі не було ані переможців, ані переможених.

Наскільки щирими та дружніми були емоції учасників…

Більше того – звітний турнір став яскравим підтвердженням єдності українського народу та наших мужніх Захисників, адже ми – ЄДИНІ!  

Захисники дякували за організацію та можливість, бодай на кілька годин: «душею і тілом відпочити від напружених бойових буднів».

Ми віримо, що  Україна здобуде омріяну  ПЕРЕМОГУ у протистоянні з країною-терористом, і на нашій рідній Межівщині, під мирним небом з новою силою завирує спортивне (а з ним і футбольне)  життя!