У Межівській ДЮСШ пройшов новорічний волейбольний турнір під девізом: «Спорт – це життя»   

У гостинних стінах Межівської дитячо-юнацької спортивної школи пройшов захоплюючий товариський новорічний турнір з волейболу  «Спорт-це життя» за участі  команд  дівчат Межівської та  Слов’янської селищних рад.

Варто відзначити, що завдяки тісному співробітництву сусідніх  територіальних громад, такі змагання проводяться регулярно, популяризують  волейбол серед учнівської молоді регіону та підвищують спортивну майстерність юних  волейболісток, що приносить свої результати у змаганнях обласного рівня.

Цього разу у старшій віковій групі 2006 р. н і молодші – у чесній спортивній боротьбі переможцями стали дівчата Слов’янської СТГ  (тренер-викладач Таранець М. М.), друге місце та  третє місця у дівчат – тренера Ткаченко Г. М.

Але, як відзначила сама Галина Мустафівна,  надзвичайно порадували своєю грою на турнірі юні волейболістки 2010 р.н і молодші, які вибороли “золотий” та “срібний” комплекти нагород, а третіми тут стали дівчатка Слов’янської територіальної громади.

Переможці та призери змагань були нагороджені спортивними Кубками та медалями відповідних ступенів від відділу освіти, молоді та спорту Межівської селищної ради.

Почесними грамотами організатори турніру  також  відзначили кращих гравчинь з кожної команди: Нечипуренко Надію, Пізняк Марію, Соломіну Софію та Дресь Мілу (тренер-викладач Ткаченко Галина Мустафівна), Гарбуз Юлію та Писаренко Дар’ю (тренер-викладач Таранець Микола Миколайович).

Галина Ткаченко, заступник директора, тренер-викладач Межівської ДЮСШ.

     –    Дякуємо всім учасникам турніру за чудову гру та вболівальникам за підтримку своїх команд тому, що спорт – це дійсно життя, адже сприяє  формуванню та розвитку таких якостей, як сила волі, рішучість, упевненість у своїх силах  та дисциплінує.

Бажаємо всім МИРУ, а юним спортивним талантам Межівщини натхнення і  великих  перемог у новому спортивному році!