Випадок COVID – 19 зареєстровано у жительки Межівського району

У офіційній статистиці щодо захворювання на COVID-19 по Дніпропетровській області, оприлюдненій за 3 липня,  вперше за час епідемії коронавірусу відзначено  Межівський район, цитуємо повідомлення з офіційного сайту Дніпропетровської обласної ради:

За 03.07.2020р. зареєстровано позитивних результатів 7 , у т.ч.:

– м. Дніпро – 3;
– м. Нікополь – 1;
– Межівський р-н – 1;
– м. Кривий Ріг – 2.

Однак, як нам повідомили у Центрі первинної медико-санітарної допомоги Межівської селищної ради, оцінювати цей  випадок доречніше буде з формулюванням “у жителя Межівського району”, аніж “на території Межівського району”.

Це пов’язано з тим, що позитивний результат було зареєстровано у мешканки нашого району, яка, фактично з травня місяця перебуває на стаціонаріному лікуванні в обласному центрі – м. Дніпрі. У той час, як інфекцію виявлено лише 2 липня. Так що, на переконання медиків, підстав говорити про джерело інфікування на території району, на сьогодні – НЕМАЄ!

Також у КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги”  нам повідомили, що з наступного тижня  до Обласного лабораторного центру з Межівського району буде направлена партія матеріалів на дослідження COVID-19 методом ІФА.

Насамперед  перевірятимуться медичні працівники, а також особи з групи  ризику.

На 3 липня загальна кількість лабораторно підтверджених випадків COVID-19 по області складає 1110.
За 03.07.2020р. у Дніпропетровській області проведено досліджень:
– методом ПЛР – 214;
– методом ІФА – 5911.
Всього – 6125.