Проблема? Так, ПРОБЛЕМА!!!

Звичайно, приємно ділитися гарними новинами про те, що у громаді щось побудовано, щось посаджено, щось відремонтовано. Бо життя нині таке – не дуже балує позитивом. Самим треба створювати настрій, емоції. От і створюємо. Хтось позитивні (дитячі майданчики, зібране скло, насаджені квіти на вулиці тощо). А хтось – ось це. Дані фото зроблені у різних населених пунктах Межівської громади.

Стадіон у Новопідгородному недавно перетворився на “вологодське мереживо” – так його розмалювали на п’яну голову шинами автомобіля. У тверезого б фантазії на таке не вистачило:

У Водолазькому худобою поламано щойно висаджені молоді деревця біля нового дитячого майданчика. Але ж худоба не винна, що такі недолугі пастухи її ганяють. А їм байдуже, що хтось вкладав працю, кошти, бажання
зробити корисне для людей…

У центрі Межової з’явилася імпровізована барикада (вулиця Московська – стежина, яка зрізає дорогу до вул. Грушевського, за магазином “Ромашка”). Що автори цього «шедевру» хотіли сказати своїм витвором – невідомо:

***

Усі ці випадки викликали багато обурення у соцмережі. Але, очевидно, люди, які чинять подібні неподобства, не читають коментарів. Їм байдуже. І залишається лише сподіватися, що совість у вандалів колись таки прокинеться.