А серпень вже промовив: «Прощавай!»

Ранок 1 вересня зустрів всіх привітним сонечком та ясною погодою, воно і не дивно, адже літо вже шепоче осінню казку та ледь помітно махає нам хустинкою. На подвір’ї Слов’янського ліцею гамірно та людно, бо ж діти з радістю збігаються туди, де навчаються, спілкуються, розвиваються, дорослішають та отримують масу різних емоцій.

Традиційно все йде по плану: ведучими (Калашник А. та Тимошенко Я.) запрошуються наші первачки на чолі зі своїм класним керівником А.О. Цап, звучать вітальні слова від директора школи В.М. Коротуна, заступників з ВР О.В. Грановського та НВР О.А. Таранець.

Найменші гості – вихованці дитячого садка «Веселка» – теж не залишилися осторонь привітань.

На святі були присутні: завідуюча дитячого садочка «Веселка» Ю.В. Прокопенко та начальник відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури і туризму Слов’янської сільської ради С.І. Цап, яка звернулася до першокласників, випускників, колективу нашого ліцею і привітала всіх з початком нового навчального року.

Сказали своє слово першокласники, їхні мами (Ю.В. Дердель та І.М. Плохута), а також ті, для кого це свято першого дзвоника буде останнім – одинадцятикласники.

Не так давно батьки учнів 1 класу започаткували нову традицію «Пишу листа моїй дитині». Ці листівки зберігаються у скриньці, яка знаходиться у першої вчительки. Мами діток привітали, обійняли, поцілували, а листи поклали до скриньки, чим визвали сльози на очах в усіх присутніх.

Ось і продзвенів незабутній дзвінок (Омельченко А. 11 кл. та Цап С. 1 кл.), для когось він перший, а для когось останній…

А от далі була справжня несподіванка… Учні та педагогічний колектив ліцею прийняли участь у патріотичному флешмобі під відому пісню Олега Винника «Перлина Україна». Якщо відверто – було яскраво, феєрично та незабутньо!

Тож, з початком навчального року, дорогі друзі, міцного здоров’я, гарних оцінок, бадьорого настрою! Нових творчих злетів, згуртованості у подоланні труднощів, приємного спілкування, успіхів у житті, а також бажаємо вам завжди бути здоровими й життєрадісними!

Вікторія РЕВА,
педагог-організатор