Нашу Анну люблять всі: і дорослі, і малі

Яка чудова пора – осінь! Саме в цю романтичну пору – 16 вересня – 30 років тому народилася чудова жінка – Анна Вікторівна ГРИЦАЙ.

Вона талановитий, креативний бібліотекар, має повну вищу освіту, закінчила Горлівський інститут іноземних мов. Працює сьогодні у відділі обслуговування дітей СКЗК «Межівська центральна публічна бібліотека».

У кожній справі є люди, які своїми ідеями, своїм горінням роблять її особливою. Саме до таких належить Анна Вікторівна Грицай.

Недаремно кажуть, що життя людини вимірюється не тільки роками, а й гарними справами. Якби описати її кожен трудовий день, то на полицях бібліотеки з’явилося б кілька томів цікавої розповіді про її любов до своєї справи, дітей, уміння за допомогою книги очищати душі, робити добрими серця. ЇЇ стиль роботи – висока працездатність, сумлінність, інтелект і наполегливість. У різних ситуаціях вона вміє бути терплячою, спокійною, ввічливою, обережною та відкритою. Ювілярка багато, наполегливо та енергійно працює, завжди у творчому пошуку, заслужила глибоку шану і повагу серед колег. Вона не лише переймає все те краще, що з’явилося у бібліотеках України, але й із задоволенням ділиться набутим досвідом з колегами.

Завдяки Анні Вікторівні було проведено багато цікавих та креативних заходів: новий формат сучасної бібліотеки «BOOK FASHION», виставка домашніх улюбленців «Друг у твоїй оселі» тощо. За її ініціативи у відділі обслуговуванні дітей СКЗК «Межівська ЦПБ» було створено і працює гурток англійської мови «We Love English». Заняття проходять дуже цікаво та пізнавально. Навчання Анна Вікторівна проводить в ігровій формі, це робить його цікавішим, сприяє комунікації між учасниками клубу й дає змогу бути невимушеним. Її дуже люблять дітки.

Наша ювілярка постійно в русі, пошуку цікавого і привабливого для дітей та підлітків. Вона бере активну участь у всеукраїнських, обласних і селищних конкурсах (приміром, «Молодий бібліотекар року», ІІ місце в обласному конкурсі «Моя креативна бібліотека» серед дитячих бібліотек та ін.). Якось важко уявити, як ця молода жінка може ввібрати в себе стільки позитиву, а ще й надійності. Спілкуючись із нею, розумієш – вона успішна, бо може зрозуміти, почути, вміє творити…

Шановна Анно Вікторівно!

Прийміть вітання з ювілейним днем народження! Колеги зичать Вам нових успіхів і звершень, творчих та особистих злетів, сімейного затишку і щастя, світлої й щедрої долі, багатої на любов і ласку. Найщиріші Вам побажання здоров’я, оптимізму, Любові, Дружби, Добра і Миру!

За дорученням колективу,
Людмила КОВАЛЕНКО,
провідний методист СКЗК «Межівська центральна публічна бібліотека»