Діамантове весілля в Іванівці!

Гарний ювілей – 60 років подружнього життя – зустрічають жителі нашого села Царки Галина та Михайло. 60 років разом – у горі і в радості.

Щоб привітати діамантових ювілярів, поспішила до них у гості, адже вони можуть багато розповісти про те, як крізь десятиліття зберегли любов і взаємоповагу, не зігнулися під ударами долі, не втратили жаги до життя.

Ось, що мені розповів «діамантовий» наречений.

Народився у 1938 році. Брат не повернувся з війни. Старша сестра виїхала в Донецьк. А Михайло після школи пішов вчитися на тракториста у Новопавлівську школу механізації. В армію не брали (була броня), а направили у Казахстан на підняття цілини. Відпрацювавши там 5 років, повернувся додому, працював у рідному колгоспі трактористом.

Михайло Царко зустрів свою Ганнусю в сільському клубі на танцях. Між молодими відразу блиснув вогник кохання.

Галина жила з мамою, була єдиною донькою. Після школи працювала в колгоспі телятницею, обліковцем.

Одружилися у далекому 1960 році. Весілля, як таке, не справляли – фінансів не було. Мешкали молодята у батьків Михайла. В 1964 році на 8 березня в сім’ї народився син Анатолій – єдина надія батьків. Анатолій працював у Межівському ДАІ, брав участь у ліквідації Чорнобильської катастрофи, однак, на жаль, трагічно загинув. Та не залишає їх невістка Світлана, частенько навідується. Вона стала для них єдиною донькою.

Багато всього було на їхній життєвій ниві. Багато чого пережили разом. Основним секретом щасливого життя вважають взаємоповагу, розуміння, вміння підтримати у скрутну хвилину.

Любі ювіляри! Діамантових весіль дуже мало на землі, як і діамантових розсипів. Вони для тих, хто здійснив справжнє диво – прожив ціле життя з однією людиною. Вам пощастило: ви знайшли свій діамант серед сотень і тисяч простих каменів, якими була всіяна ваша дорога життя. Як цінується діамант, так само високо цінуються кохання, турбота і тепло, які ви дарували один одному протягом десятків довгих років. Ваші підтримка і розуміння стали еталоном справжніх щирих відносин. Тож хочеться побажати вам міцного здоров’я і довгих років життя, щоб ви встигли поділитися своїми знаннями і мудрістю з усіма!

Зі святом вас!

Лариса ПОПЦОВА,
завідувачка Іванівської філії СКЗК «МПБ»