Міжнародний благодійний американо-український фонд «Душа України» шле привіт на Межівщину

«Межівський меридіан» своїми публікаціями розбудив жвавий інтерес навіть американців українського походження. Засновник фонду «Душа України» Сергій Васильович Мельникофф зав’язав дружні стосунки з межівською громадськістю, зокрема з нашими бібліотечними просвітянами, звертаючись за мовними консультаціями. Сьогодні він надіслав статтю про свій грандіозний фотопроект «Обличчя людства», опубліковану в журналі «Форбс», вважаючи, що і нам, межівчанам, це цікаво. А ще він обіцяє приїхати на Межівщину, щоб зафотографувати у нас типові сюжети, зокрема портрети українців.

Суть же величного проекту, який наближається до тридцятирічного завершення – це 10 000 світлин зі ста країн світу, які за найновішою технологією з використанням «штучного інтелекту» оброблені лазерними пристроями, полинуть у майбутнє, в наступні століття!

Але головне – не тільки в цьому. Створення благодійного фонду, його благородна, подвижницька місія – це зібрати необхідні кошти, аби сприяти підняттю культурно-освітнього і матеріального рівня українців, підростаючих поколінь (дітей з дитячих будинків, діток-інвалідів тощо).

Як зазначається у статті, тільки американське суспільство щорічно витрачає мільярди на придбання мистецьких шедеврів, включаючи фотовироби… І це дає можливість перепрофілювати відповідні прибутки на благодійні цілі також і в нашій Україні!

Нагородження Мельникова С.В. у київському соборі Св. Володимира

«Торгівля предметами мистецтва у 2019 р., приміром, принесла США 763,6 млрд доларів або 4,9% ВВП країни…».

Немало вже зроблено паном Сергієм – фотомайстром світового рівня – у царині фотомистецтва! Він намагається втілити у життя величний принцип видатних сучасників: «Головна мета життя людини – робити добро!»

Нам тільки й залишається щиро побажати Благодійному фонду, усім його безкорисливим сподвижникам сили, натхнення і здоров’я у здійсненні величних благодійних цілей!

Петро МЕЖІВСЬКИЙ