Вдячні за підтримку та допомогу!

Діти – це наше майбутнє. Нібито, прості зрозумілі слова. А все таки, який глибокий зміст! Нам, дорослим, хочеться аби життєва стежина нашої малечі була яскрава, вдала, довга та сповнена справді щасливим дитинством – безхмарним та безтурботним.

Особливо розумієш, що головне для кожної дитини – це сім’я, де є повний та гармонійний розвиток, атмосфера щастя, любові та розуміння.

Дітки виростають, ідуть в дитсадочки, де відчутно дорослішають та розумнішають завдяки піклуванню злагодженого колективу. Дитячий садок – це той світ, у якому дитина живе в найважливіший період свого розвитку. І від того, як їй тут живеться, залежить не лише її майбутнє, а й майбутнє всієї країни. Погодьтеся, що не останню роль в усьому відіграють умови «проживання» в садочку.

Говорять, що добра справа два століття живе. Мабуть, так воно і є. Приємно знати, що є добрі люди, які почули, зрозуміли та увійшли в наше становище, знайшли час та кошти допомогти в оновленні матеріально технічної бази сільського комунального дошкільного навчального закладу освіти «Слов’янського ясла – садка №1 «Веселка».

Висловлюємо найщиріші слова подяки від колективу Слов’янського ясла-садочка «Веселка», батьків та від мене особисто голові Межівської райдержадміністрації Кутньому Сергію Вікторовичу та голові Межівської районної ради Халимендику Павлу Олексійовичу. Ці небайдужі люди почули про проблеми садочка та виділили кошти у розмірі майже 87 тисяч гривень на придбання нових двоярусних ліжок для зони відпочинку дітей, новенькі матраци та чохли до них та килими на групові кімнати старшої та ясельної групи.

Від імені усіх ще раз – величезне спасибі! Повірте – Ваша допомога дуже значима для нас. У наш час дуже цінні такі поняття, як людяність, порядність, чуйність та допомога. Особливо, якщо ця допомога спрямована на покращення умов маленьким «чомучкам»!

Юлія ПРОКОПЕНКО,
керівник СК ДНЗО Слов’янського ясла-садка «Веселка»