Комфортність життя у громаді

У сучасному світі з’являється все більше речей, які людина прагне мати заради комфорту. Найпростіші з них – їжа, одяг, належне облаштування житла. Для того, щоб все це здійснилося, людина має трудитися, докладати певні зусилля, втілювати в життя набуті знання і використовувати талант. Це, насамперед, і зумовлює науково-технічний прогрес, який ми спостерігаємо зараз. І все це завдячуючи праці людей на власний добробут, бо «лиш праця світ таким, як є, створила» і вона ж є основою основ.

А коли до неї додати ще й бажання фінансової стабільності – це відмінний стимул для тих, хто прагне достатку як у власному житті, так і для свого селища, громади, краю, держави. Саме за таким принципом допомоги і задоволення найнеобхідніших потреб населення працює наш КЗ «Центр соціального обслуговування» МСР».

Нещодавно він розпочав свою діяльність на території Межівської ОТГ. Його кваліфіковані спеціалісти – невелика дружна родина, де надаються послуги швачки, перукаря, майстра на годину, взуттьовика.

Майстер на годину – не дуже поширений вислів, але скільки передбачає роботи! Це й обрізка дерев, рубання дров, підстригання газонів, скошування трави, столярні чи зварювальні роботи, заміна скла, заточка ножів, садового інвентарю, сокир та багато іншого.

Швейна майстерня – різноманітний перелік послуг з ремонту одягу (заміна блискавок, підкладки, підшивання довжини виробу, відпарювання одягу тощо), пошив жіночого, чоловічого та дитячого одягу, постільної білизни, гардинного полотна.

Перукар – це, мабуть, найпопулярніша з послуг. Дуже багато людей, які хочуть щось змінити у своїй зовнішності. Це стрижка і фарбування волосся, підстригання симпатичних вусиків та брів у чоловіків, зачіска, хімічна завивка тощо.

Взуттьовик – у наш час дуже рідкісна професія, послуги якого чекала, мабуть, більша половина населення ОТГ. Наразі наш майстер допоможе вашим ніжкам бігати в майстерно відремонтованих чобітках чи черевичках. У нашій майстерні можна прошити, поміняти блискавку, замінити набойку, розтягнути взуття (стопи та голенища) так, щоб вашій ніжці було зручно та ще багато інших послуг, а також ремонт сумок.

Всі послуги надаються у відремонтованому приміщенні на професійному новому обладнанні. А головне, що роботи виконуються за соціальними цінами!

Відкриття Центру вдосконалило систему надання соціально-побутових послуг у Межівській ОТГ, що суттєво покращило комфортність життя в громаді та зменшило витрати на соціально-побутові потреби.

Чекаємо Вас за адресою:

смт Межова, пр. Незалежності, 5а (колишня будівля мельничного клубу)
Довідки можна отримати за телефонами:
– 066-847-24 -94;
– 60-6-86

Ми постараємося зробити ваше життя комфортнішим!