До конкуренції нам не звикати!

Три  «золотих”, шість «срібних» та чотири  «бронзові» нагороди! – такий здобуток юних вихованців секції пауерліфтингу Межівської ДЮСШ на Чемпіонаті Дніпропетровської області серед юнаків та юніорів дівчат та юніорок (класичний та екіпіровка).

Проходила звітна першість минулими вихідними (13-14 березня) на базі Дніпропетровської консерваторії імені М. Глінки під егідою Дніпропетровської обласної Федерації пауерліфтингу.

Практично в усіх вагових категоріях  наші юні земляки нав’язали боротьбу своїм опонентам з Дніпра, Кам’янського,  Вільногірська, Першотравенська, Кривого Рогу тощо.

Але до високої конкуренції нам не звикати…  Тому впевнено, переконливо, хоч і не без традиційного змагального хвилювання,  команда під керівництвом Віктора Васильовича Даценка та Юрія Васильовича Білика посіла  ІІ загальнокомандне місце!

І цей результат зайвий раз підтверджує – ми, як і раніше, займаємо міцні  позиції у силовому триборстві Дніпропетровщини.

Отже, традиційно сильно виступили наші дівчата.

Чемпіонкою Дніпропетровської області стала  Бобкіна Валерія –  у категорії до 52 кг (екіпіровка) – сума 245 кг, що є  результатом вище другого дорослого розряду.

Медальний залік  дівчат:

–  ІІ місце – Чабан Софія – до 47 кг;

–  ІІ місце – Ізвознікова Єва – до 52 кг.

– ІІ місце – Балецька Надія – до 57 кг;

– ІІ місце Коц Альона – до 63 кг;

– ІІІ місце Письменна Олександра – до 52 кг;

– ІІІ місце Лутчено Тетяна – до 57 кг;

– ІІІ місце Зенеч Єлизавета – до 63 кг;

IV місце у категорії до 63 кг посіла  Бобришева Діана.

У змаганнях юнаків на найвищу сходинку п’єдесталу піднявся  Бобкін Андрій  – у категорії  до 105 кг.

Срібло в активі :

– Сіренка Артема –  у категорії до 53 кг;

– Терещука Олександра  – у категорії до 59 кг;

– ІІІ місце – у категорії до 59 кг посів Воскобойник Віталій;

Варто відзначити і вдалий виступ у когорті юніорів підопічного Віктора Даценка – Левченка Євгена у категорії  до 74 кг. На звітних змаганнях спортсмен зібрав суму кандидата в майстри спорту України. (165+117+222,5).

Також чемпіоном Дніпропетровської області серед юнаків у категорії до 74 кілограмів став вихованець Межівської школи пауерліфтингу Іван Хрипун (перший тренер Даценко В. В.), який  на звітних змаганнях представляв команду міста Дніпро.

У командному заліку перемогла збірна Вільногірська, третє місце – посіла  команда м. Дніпра.

…І хоч за останні роки ми вже звикли до переможної ходи ліфтерів Межівщини – їх здобутки змушують знову і знову аплодувати наполегливим спортсменам та їх наставникам.