Святкова перемога пауерліфтерів Межівщини

Команда Межівської ДЮСШ посіла перше загальнокомандне місце на Відкритому міському турнірі з пауерліфтингу (жим лежачи), присвяченому Міжнародному жіночому дню 8 Березня. Турнір приймав гостинний Першотравенськ.

У скарбничці наших силачів 21 нагорода практично в усіх вагових та вікових категоріях: 10 перших, 6 других та 5 третіх місць. За цим вагомим доробком стоїть величезна робота юних та досвідчених спортсменів, а також їх авторитетних наставників – Віктора Васильовича Даценка та Юрія Васильовича Білика.

Загалом дует тренерів Межівської та Новопавлівської громад далеко не вперше приносить результат і є одним з дієвих містків співпраці двох сусідніх об’єднаних громад Межівщини, зокрема і в напрямку розвитку фізичної культури та спорту.

Індивідуальні здобутки юних спортсменів Межівщини виглядають наступним чином:

Переможцями у своїх вагових категоріях стали: Чабан Софія – до 47 кг, Бобкіна Валерія – до 52 кг, Пивовар Катерина – до 57 кг, Коц Альона – до 63 кг, Пізняк Олександр – до 53 кг, Мусаєв Телман – до 66 кг, Воскобойник Віталій – до 59 кг, Кузін Альберт – до 83 кг.

ІІ місце посіли: Ізвознікова Єва – до 52 кг, Лутченко Тетяна – до 57 кг, Зенеч Єлизавета – до 63 кг, Сіренко Артем – до 63 кг, Бобкін Андрій – до 105 кг.

Бронзові нагороди здобули: Писменна Олександра – до 52 кг, Балецька Надія – до 57 кг, Лобода Гліб – до 46 кг, Ісмаїлов Артем – до 53 кг, Гарбуз Ілля – до 66 кг.

Також залікові пункти до загальної скарбнички додали: Філіп’єв Олександр, Дудник Станіслав, Гоголєв Микола, Терещук Олександр, Кучеренко Кіра, Бобришева Діана.

Беззаперечну перемогу серед юніорів у категорії до 74 кг здобув Левченко Євген, якому підкорилася вага 112 кілограмів.

Досить солідними стали і результати межівчан у змаганнях чоловіків та ветеранів.

Отже, І місце серед чоловіків посіли: Володимир Бабич – до 105 кг (із поважним результатом 152 кг), серед ветеранів М1 (40-49 років) – Євген Хрипун; серед ветеранів М2 (50-59 років) – Андрій Дорош; серед ветеранів М3 (понад 60 років) – Микола Писаненко.

ІІ місце в активі Желізняка Юрія та Журби Адама.

Підсумовуючи виступ нашої команди, варто також відзначити перемогу в абсолютній першості нашої юної спортсменки Валерії Бобкіної! (на фото)

Величезна вдячність Першотравенському управлінню молоді та спорту міської ради, а також Сергію та Максиму Горкіним за організацію чудового турніру! До речі, першого після тривалої паузи у ліфтерському житті регіону.

А вже цими вихідними, 13-14 березня, на підопічних Віктора Даценка та Юрія Білика чекає один із найважливіших стартів 2021 року – Чемпіонат Дніпропетровської області з пауерліфтингу. Про його підсумки читайте у «Межівському меридіані».

Власна інформація