Ф/К «Петровського» – володар Кубка на приз газети «Межівський меридіан» – 2019!!!

Футбольна команда «Петровського» – володар Кубка на приз газети «Межівський меридіан» 2019 року!!!
…Сьогодні гостинне село Зоряне та, не менш гостинна, «Совхоз-арена» приймала Кубок на приз газети «Межівський меридіан»!!!

Прекрасна осіння днина, практично ідеальний стан поля, чудова організація заходу з боку Зорянської сільради та Федерації футболу Межівського району.

А головне, звичайно, сам футбол!..

Боротьба на кожному клаптику поля, де футболісти не шкодували ані себе, ані суперника, у буквальному розумінні, б’ючись за результат. Величне напруження і жага до перемоги!.. Серія пенальті і жовті картки, перекладини і відчайдушні підкати, врешті запеклі суперечки по епізодах, гідні перегляду у системі VAR ))))

Саме таким і повинен бути справжній Кубковий турнір!

А ще – зорянські вболівальники, а особливо вболівальниці – ви найкращі!!! Важко передати словами: який каскад емоцій ми привезли із Зоряного до Межової! Просто фантастика!

…П’ять команд розпочали боротьбу за Кубок: «Зоря», Межова», «Новопавлівка», «Перемога» та, власне, господарі, «Петровського». Але до фіналу дістались лише дві – «Петровського» та «Перемога», де сильнішими з переконливим рахунком 4:0 виявились зорянці!

Що ж, наші вітання чемпіону-2019 та володарю Кубку на приз газети «Межівський меридіан»!!!
Скромні презенти, але в твердій українській валюті ))) від редакції отримали: кращий гравець турніру – беззаперечно – воротар ФК «Петровського» Андрій Подлєсний, а також кращі вболівальники – юний шанувальник футболу з Новопавлівки – Станіслав Вєліканов та вже згадана група підтримки дівчат із Зоряного!!!

А ще – порадившись – редакція вирішила нагородити гравців «Петровського», як володарів Кубка річними передплатами на районну газету «Межівський меридіан» (друковану чи електронну версію на вибір)!!!

….Окрема вдячність за допомогу в організації проведення Кубка – Федерації футболу району (Миколі Васильовичу Гаврилову та Олександру Андрійовичу Закупі), а також гостинній зорянській землі (голова сільради – Микола Іванович Довгоспиний).

Всім-всім, без виключення, командам, які відгукнулись на наше запрошення! І, безумовно, керівникам та спонсорам цих колективів, які вкладають у сільський футбол не лише кошти, а, як правило, енергію, емоції, переживання … – одним словом, душу і серце)))

Любіть футбол!!!!!