ФУТБОЛ. Друге коло обіцяє інтригу! Календар змагань, турнірна таблиця

Футбольне літо у розпалі…

Добігають кінця провідні європейські чемпіонати, які у зв’язку з епідемією COVID-19 вимушено дограються саме влітку. В українській Прем’єр-лізі залишилося зіграти матчі плей-оф за право виступати в Лізі Європи між командами, які посіли 5-8 місця. Серед них і «Дніпро-1», за який ми всі вболіватимемо вже цієї суботи у протистоянні з «Колосом».

…Тим часом, перетнув екватор і відкритий чемпіонат Межівської територіальної громади з футболу. Позаду перше коло.

Нагадаємо, що у звітній першості беруть участь 6 команд. Однак, вимушені констатувати, що на сьогодні, з об’єктивних причин, команда «Чугуєво» знялася зі змагань.

Тож боротьбу за нагороди у другому колі продовжать п’ять колективів і поки що жоден з них не втратив шансів поборотись за комплект нагород.

Тим не менш, вже можна чітко окреслити головних претендентів саме на перемогу в першості. Одноосібно очолює турнірну таблицю чемпіон двох останніх років – команда «Петровського» (Зоряне) – в їх активі 12 очок.

На відстані однієї перемоги від лідера знаходиться демуринський ГОК (можемо вже сміливо говорити про початок ренесансу демуринського футболу) – 10 очок.

Замикає трійку призерів з 9-ма заліковими пунктами новопавлівський «Прогрес». Хоча новопавлівці мають гру в запасі (із «Зорею»), тож за втраченими очками мають шанс розділити перше місце із зорянцями.

Зрештою, як є всі шанси змінити своє турнірне становище і у слов’янської «Зорі». Перемога у відкладеній грі піднімає їх на друге місце – демуринського ГОКу.

Ну і нарешті, чималих зусиль доведеться докласти команді «Межова», аби все ж таки втрутитись у боротьбу за нагороди. Треба лише повірити у власні сили…

Як бачимо, друга половина першості обіцяє бути досить інтригуючою. А це не може не радувати справжніх футбольних вболівальників.


На численні прохання вболівальників пропонуємо Календар ІІ кола першості Межівської територіальної громади з футболу. Звертаємо увагу, що в календарі можливі зміни.