Кубок губернатора-2020: казка закінчується…

Останні тижні багато хто із футбольних вболівальників Межівщини з неприхованим ентузіазмом і в той же час подивом сприймав надзвичайно вдалий виступ збірної Межівського району з футболу у Кубку губернатора Дніпропетровщини-2020. Мовляв, оце дають хлопці! Спочатку вийшли з досить непростої підгрупи (де суперниками, на хвилинку, були досить потужні команди Васильківського району та Першотравенська). А потім у 1/8 за підсумками двох матчів упевнено здолали команду Новомосковська!

І ми всі настільки повірили у нашу команду, що на останній домашній поєдинок з «Агросферою» у Межовій на Центральному стадіоні зібралося десь із півтори сотні шанувальників футболу! Зібрались, аби підтримати нашу команду!

Випереджаючи іронію скептиків (а їх завжди вистачає), відзначу, що 150 вболівльників – це таки вагома підтримка, яку далеко не завжди можемо побачити під час футбольних матчів внутрішнього чемпіонату. А якщо зовсім чесно – то дуже рідко.

Та будь-яка казка рано чи пізно закінчується…

На жаль, наша збірна припинила свій виступ у 1/4 фіналу Кубку губернатора, після матчу-відповіді з «Агросферою» (Юр’ївський район), поступившись господарям 1:6 (гол на рахунку Віталія Яцури).

Але зупинилися наші хлопці у числі ВОСЬМИ КРАЩИХ КОМАНД ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ ! Із 40 учасників!

Якщо когось бентежить прописка останнього суперника, то, звичайно, всі чудово розуміють, що 80-90% їх складу не є вихованцями цього невеличкого району. Тож поступилися ми, цілком очевидно, напівпрофесійній команді, зібраній з міст та районів нашого регіону…. Поступилися, що називається, з високо піднятою головою!

Що далі? Далі треба обов’язково подякувати всім гравцям збірної, Федерації футболу Межівщини (голова Сергій Богдан), спонсорам колективу. Подякувати за подаровані позитивні емоції, небайдужість, бійцівський характер, волю до перемоги!

І наостанок. У контексті адміністративної реформи чомусь подумалося: чи це не остання – лебедина пісня команди під офіційною назвою «Збірна Межівського району»? Швидше за все, так…

Але все одно цей виступ і самі гравці, і футбольні вболівальники будуть згадувати ще довго… Можливо, у наступному Кубку губернатора-2021 виступатиме вже «Збірна громад» (з неофіційним закадровим логотипом – громад колишнього Межівського району)?

Хто знає?..