Межівчани – найсильніші!

Перше загальнокомандне місце посіла команда Межівської територіальної громади у відкритому міському турнірі з пауерліфтингу (жим лежачи), який відбувся 7 березня в м. Першотравенську і був присвячений Міжнародному жіночому Дню – 8 Березня!

Командний успіх, звичайно, став результатом індивідуальних здобутків наших атлетів. У їх активі 8 перших, 3 других та 3 третіх сходинки пʼєдесталу. А також четверте та п’яте місце.

До вашої уваги результати спортсменів:

Бобкіна Валерія – І місце; Пивовар Катерина – І місце; Ізвознікова Єва – І місце; Єсіпов Антон – І місце; Пізняк Олександр – І місце; Мусаєв Телман – І місце; Кузін Альберт – І місце; Писаненко Микола Дмитрович – І місце (категорія до 105 кг.).

Мамасуєв Гліб – ІІ місце; Меркотун Олександр – ІІ місце; Бобкін Андрій – ІІ місце.

Підлубний Марк – ІІІ місце; Токар Станіслав – ІІІ місце; Довженко Антон – ІІІ місце.

Гуда Влад – ІV місце; Соболь Максим – V місце.

Катерина Пивовар та Альбер Кузін окрім того стали переможцями в абсолютній першості серед дівчат та юнаків – за співвідношенням піднятої ваги до власної.

Щиро вітаємо тренера – викладача Межівської дитячо-юнацької спортивної школи Віктора Васильовича Даценка та його підопічних з чудовим виступом!!!