Рекорди на Кубку Дніпропетровської області…

Оновлюємо інформацію з Кубку Дніпропетровської області з пауерліфтингу, який 5-6 жовтня пройшов у м. Дніпрі, на базі спорткомплексу Дніпровської академії музики ім. Глінки.

Участь у ньому традиційно взяли і представники межівської та новопавлівської шкіл пауерліфтингу – вихованці тренерів Віктора Васильовича Даценка та Юрія Васильовича Білика.

Серед здобутків маємо медалі різного ґатунку, в тому числі і найвищого!

Перше місце у ваговій категорії до 52 кг виборола єдина дівчина у складі нашої команди Надія Балецька (Новопавлівка) з сумою 172,5 кг.

«Золота» медаль та рекорд області на рахунку юного Олександра Пізняка (категорія до 46 кг.). Більше того – Сашко встановив і рекорд області серед юнаків у становій тязі – 105 кг.

Звання чемпіонів Дніпропетровської області вже в черговий для себе раз вибороли, можна говорити, досвідчені спортсмени – кандидати в майстри спорту Віталій Пізняк (категорія – до 66 кг) та Владислав Горбань (категорія – до 74 кг). До речі, Владислав оновив і рекорд області для юнаків 74-категорії у становій тязі із солідним результатом 215 кілограмів.

Є в активі нашої команди і три срібні нагороди. У 53-й 66-й та 83-й категоріях їх здобули Віталій Воскобойник (Новопавлівка), Іван Хрипун та Альберт Кузін. Юнаки виконали нормативи ІІ-го дорослого розряду.
Нарешті, замкнути трійку призерів і здобути «бронзову» медаль у категорії до 59 кг вдалося Тельману Мусаєву (категорія до 59 кг.).

Безумовно, цінними з точки зору набуття досвіду стали звітні змагання для юних вихованців секції пауерліфтингу – Марка Підлубного (категорія до 53 кг.) – V місце; Ярослава Євтушенка (категорія до 66 кг.) – V місце; Олександра Меркотуна (категорія до 83 кг.) – V місце.

За словами тренера Межівської ДЮСШ Віктора Васильовича Даценка, незважаючи на високий статус звітних змагань, у перспективному плані вони розглядаються, як один з етапів підготовки до Чемпіонату України серед учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл, який наприкінці листопада пройде у Чернівцях.