Традиції спортивного добросусідства

Доброю традицією спортивного добросусідства стали турніри з волейболу між командами дівчат Слов’янської, Новопавлівської та Межівської територіальних громад.

Головною метою цих зустрічей є популяризація ігрових видів спорту, підвищення масовості дитячо-юнацького спорту та продовження налагодження співробітництва між територіальними громадами Межівщини, у тому числі і в напрямку спільного розвитку фізичної культури та спорту серед сільської молоді.

У гостинних стінах спортивного комплексу с. Слов’янка та Межівської ДЮСШ протягом травня та червня місяця пройшли одразу декілька таких волейбольних турнірів.

На спортивних майданчиках панував дійсно спортивний дух безкомпромісних, чесних змагань, які принесли чимале задоволення і нові яскраві враження.

І неважливо було, хто зайняв яке місце – головне, що колосальний заряд енергії, гарний настрій, безцінний досвід набули усі учасники заходу!

Усі кращі гравці змагань були нагороджені грамотами та дипломами.

До речі, для наших межівчанок, підопічних Галини Мустафівни Ткаченко, ці змагання пройшли як генеральна репетиція перед початком чемпіонату Дніпропетровської області з волейболу серед дівчат, які відбудуться у вересні-жовтні поточного року. Побажаємо тренеру та юним спортсменкам важливих перемог, сильного командного духу, успіхів та наснаги!

Дирекція Межівської ДЮСШ висловлює щиру подяку за співпрацю, небайдужість та активну життєву позицію головному спеціалісту відділу освіти, молоді та спорту Межівської селищної ради Данюк Вікторії Вікторівні, тренерам-викладачам Межівської ДЮСШ Нікітенку Віталію Миколайовичу, Таранцю Миколі Миколайовичу, Канівцю Владиславу Васильовичу, вчителю фізичної культури Новопавлівської СЗШ №1 Яцурі Віталію Тарасовичу, випускницям відділення волейболу Межівської ДЮСШ тренера-викладача Ткаченко Галини Мустафівни: Птиці Оксані, Калембет Аліні, Нагорній Анастасії, Пазиці Валентині та Пізняку Віталію.

Інформація «ММ»