Турнір з волейболу серед дівчат «Спорт – краса і весна!»

Напередодні 8 Березня у Межівській дитячо-юнацькій спортивній школі відбувся традиційний турнір з волейболу серед дівчат «Спорт – краса і весна!»

На змагання завітав голова Межівської селищної ради Володимир Зражевський, який привітав дівчаток та всіх присутніх жінок зі святом жіночої краси і весни. Завітав Володимир Миколайович не з порожніми руками, а з комплектом новенької спортивної форми, яку презентував наймолодшим волейболісткам з побажаннями спортивних успіхів.

Турнір видався цікавим і захоплюючим, він запам’ятається дружньою, святковою атмосферою. Переможцем та володарем почесного Кубку від відділу освіти, молоді та спорту Межівської селищної ради стала команда випускниць Межівської ДЮСШ (капітан команди Жукова Анастасія); призери змагань – ДЮСШ-1 (капітан команди Руфф Софія), ДЮСШ-2 (капітан команди Савчук Поліна) відзначені грамотами.

Найкращим гравцем турніру визнано Калембет Аліну.

Всі учасники змагань отримали сувеніри та солодкі призи. За допомогу в організації варто відзначити представників батьківського комітету Савчук Н.В. та Безміліцину О.В.

Тренер-викладач команди Ткаченко Галина Мустафівна, учні та батьківський актив подякували Володимиру Зражевському і головному спеціалісту відділу освіти, молоді та спорту Вікторії Данюк за підтримку активної спортивної молоді громади.

Сподіваємось, нова форма стане гарним стимулом підкорювати волейбольні вершини!