Дорогі жінки нашої рідної Межівщини!

У переддень 8 Березня «Межівський меридіан» провів аналіз матеріалів які протягом року друкувались виданням, а їх героїнями були представниці прекрасної половини людства.

І, в черговий раз переконалися, що активна громадянська позиція, відповідальність та професіоналізм чарівного жіноцтва Межівщини виявились на висоті! Причому в усіх, без виключення, сферах нашого життя.

В об’єктиві нашої уваги опинялись: працівниці виконавчих комітетів рад та старости, медики і освітяни, трудівниці аграрного сектору і диспетчери рятувальних служб, правоохоронці та спортсменки, юні музикантки та майстрині народно-прикладного мистецтва, соціальні працівниці, врешті просто турботливі мами і бабусі та ін.

Аби не бути голослівним… У 2020 році вперше у Дніпропетровській області було вперше проведено гендерний моніторинг публікацій гіперлокальних медіа. Аналізу підлягали журналістські матеріали 10 видань – у тому числі й «Межівського меридіану» щодо рівня їх гендерної чутливості. До уваги бралася кількість жінок як героїнь публікацій, експерток (тих, хто коментує ті чи інші теми), вживання фемінітивів тощо…

Так от, серед газет Дніпропетровщини – учасників моніторингу 2020 році першість належить саме «Межівському меридіану»! І ми цим, по-праву, пишаємося…

Любі жінки, «Межівський меридіан» щиро вітає Вас зі святом 8 Березня і бажає щоб у Ваших серцях завжди панувала весна, щоб кожен день Вашого життя був світлим і сонячним, дарував радість творчого натхнення, приємні несподіванки та душевний комфорт!

Ваш гендерночутливий «Межівський меридіан»…