COVID – 19 на  Межівщині. Семеро хворих одужали! (Оновлена інформація)

З  5 жовтня  обласний центр Дніпропетровщини опинився у «помаранчевій» зоні епідеміологічної небезпеки. Таке рішення прийняла Державна комісія ТЕБ та НС. Все – через значне та стійке збільшення у місті кількості активних випадків захворювання на коронавірус.

Станом на ранок 9 жовтня на Дніпропетровщині – 8301 випадок коронавірусу. 3821 людина вже одужала. 154 – померли. На цю ж дату по  Україні  зафіксовано вже 250 538 випадків COVID-19.

Яка ситуація із захворюваністю на COVID- 19 на Межівщині?

На останній комісії ТЕБ та НС Межівської селищної ради було представлено інформацію відокремленого  структурного підрозділу «Першотравеський міськрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ »Дінпрпетровський обласний лабораторний центр Меністерства охорони здоров’я України» щодо ситуації із захворюваністю на коронавірус у Межівському районі.

Отже, за даними епідеміологічного моніторингу станом на 9 жовтня, у Межівському районі зареєстровано 10 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної хвороби  COVID- 19.

Щодо структури захворюваності, то всі 100% захворілих – дорослі, з них 70% – жінки, відповідно 30 % – чоловіки.

Із загального числа хворих – 5 знаходилось на амбулаторному лікуванні, інші 5 –госпіталізовані до інфекційного відділення КНП «Першотравенська МЛ» ПМР.

Всього одужало 7 чоловік, на сьогодні ще перебувають на лікуванні 3 хворих.

Всього з початку реєстрації випадків захворювання на COVID- 19 –  на території району встановлено 151 контактну особу, всі вони перебували чи сьогодні  перебувають (13 чоловік) на самоізоляції – 14 діб.

Закликаємо земляків з усією відповідальністю поставитися до профілактики  COVID- 19!

Дотримуйтесь маскового режиму та соціальної дистанції у громадських місцях,  мийте руки з милом та користуйтесь антисептиками.

 А головне: не займайтеся самолікуванням і одразу звертайтеся до сімейного лікаря, якщо відчули симптоми захворювання!