COVID-19! Ситуація на Межівщині на 8 жовтня 2021 року

Нагадаємо, що починаючи з 23 вересня Дніпропетровщина перебуває в «помаранчевій» зоні. Відповідне рішення прийняла Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. 

Рішення про встановлення «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-9 на території Межівської СТГ (з 23 вересня 2021 року) прийняла і комісія з питань ТЕБ та НС Межівської селищної ради.

Читайте також: Через ГРВІ у двох дитячих садочках Межової тимчасово призупинено заняття.

За інформацією відокремленого структурного підрозділу «Першотравенський міськрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ «Дніпропетровський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», за минулий тижденьз 1 по 7 жовтня включно – у громадах колишнього Межівського району зареєстровано 55 нових випадків захворювання на COVID-19.

Таким чином всього на Межівщині з початку року зареєстровано 581 підтверджений випадок COVID-19 (673 – з початку епідемії). На лікуванні перебуває 101 особа. За минулий тиждень здолали хворобу 7 чоловік

На жаль, за минулий тиждень  зафіксовано черговий летальний випадок від COVID-19, яких тепер  зареєстровано 22 – з початку року та 27 з початку епідемії.

На тижні рішенням позачергоовго засідання комісії ТЕБ та НС виконавчого комітету Межівської селищної ради у зв’язку з випадком COVID – 19  на дистанційну форму навчання переведено  учнів 1-11 класів КЗО «НВК «Межівська загальноосвітня школа  I – II ступенів – аграрний ліцей інтернат» Межівської селищної ради». 

– Термін  – до 18 жовтня.

Як повідомляє Центр первинної медико-санітарної допомоги, станом на  8 жовтня відсоток вакцинованого дорослого населення по громадах Межівщини наближається до 16 %.