На території Межівської СТГ встановлено «помаранчевий» рівень

23 вересня 2021 року відбулось позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС, на якому розглядалось питання встановлення на території Межівської селищної територіальної громади «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID – 19.

З метою запобігання поширенню на території Межівської селищної територіальної громади гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”  відповідно до рішення керівника робіт з ліквідації медико-біологічної НС на території Межівської селищної територіальної громади встановлено «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID – 19.

Відповідно до протоколу комісії прийняли рішення:

– Посилити роботу по перевірці об’єктів торгівлі, громадського харчування, закладів освіти, культури та інших щодо дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів, встановлених для «жовтого» рівня епіднебезпеки з прийняттям заходів адміністративного впливу.
– Посилити роботу щодо вакцинації населення проти гострої респіраторної хвороби СОVID-19, та здійснювати моніторинг за показниками щеплення.
– Постійно проводити роз’яснювальну роботу серед населення, щодо безумовного дотримання ними протиепідемічних заходів.
– Постійно проводити моніторинг захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Межівської селищної територіальної громади.