Що новенького з’явилось у Межівському районі та селищній громаді за останні роки?

Людина так влаштована, що часто не загострює свою увагу на тому, що  відбувається на її очах кожного дня.

Але варто нам виїхати, наприклад, на рік з рідного міста чи села – то після повернення обовязково звернемо увагу на зміни, які відбулися за цей час.

Тут відкрили дитячий майданчик,  а тут зявилось нове кафе чи взагалі рідна школа виглядає зовсім інакше… 

Тож  уявімо, що ми кілька років були у   тривалому відрядженні, а потім повернулися у рідний район: які зміни найперше кинулися б нам у очі?

До вашої уваги невелика фотопідбірка об’єктів , які з’явились (або кардинально змінилися)  у населених пунктах Межівського району та Межівської ОТГ зокрема за останні кілька років.

Буквально напердодні Дня Конституції  у селищі Демурине відкрито сучасний майданчик для міні-футболу зі штучним покриттям, вартістю понад 2 мільйони гривень.

22 червня 2020 року – Село Володимирівка – відкрито новий Меморіальний комплекс, присвячений жертвам Другої світової війни.

І знову Володимирівка. Напередодні Днямолоді тут зявивися новий спортивно- ігровий майданчик для дітвори.

Село Водолазьке Новогригорівського старостинського округу. До дня Захисту дітей відкрито новий спортивно-ігровий майданчик.

Протягом літа-осені 2019 року реалізовано масштабний проект по реконструкції внутрішньоквартального проїзду на найбільшому житловому масиві селища Межова – Сонячний.

2017 рік . Проведено рекнструкцію Центрального стадіону, який сьогодні можна сміливо назвати новим місцем на спортивній карті Дніпропетровщини.

У 2017-му році нак кількох – найбільш жвавих перехрестях Межової зявилися поперджувальні світлофори, що працюють на сонячних батареях.

У 2018-му році дитячий садочок “Барвінок” – змінив своє “обличчя” після ремонтних робіт по заміні покрівлі та утепленню фасаду.  

Протягом 2017-2019 років реалізовано грандіозний проект по реконструкції опорного закладу освіти Межівська ЗШ №1. Реконструція кардинально змінила зовнішіній вигляд школи  та умови навчання учнів  – загальна вартість проекту склала понад 40 мільйонів гривень.

Восени 2019 року у Межівській селищній раді почав свою роботу перший офіцер поліції – офіцер громади. Для нього обладанано нове приміщення.

На початку 2020 року у Межовій відкрито Центр соціально-побутових послуг. Своє друге народження після капітального ремонту відсвяткувала будівля колишнього будинку культури Межівського комбінату хлібопродуктів. Сьогодні тут надають послуги,майста по ремонту взуття, швеї,  перукаря, робітника на годину тощо.

У грудні 2018 року у Межовській ОТГ відкрито Інклюзивно-ресурсний Центр для дітей з особливими оссвітіми потребами.

 

2018-й рік. На подвір’ї Свято-Успенського храму у Межовій реконструйовано  пам’ятний знак, присвячений ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС. 

Починаючи з листопада 2019 року мешканці населених пунтків Межівської селищної ради  отримують  адмінпослуги за допомогою мобільного ЦНАПу. Таких лише кілька на всю Україну.

Слов’янка відзначила День села! Відкриття спорткомплексу

Осінь 2019-го.  У селі Слов’янка після реконструкції відкрито філію Межівської дитячо-юнацької спортивної школи.

Слов’янка відзначила День села! Відкриття пам'ятника

До дня села, у вересні 2019-го у Слов’янці відкрито новий пам’ятник односельцям, загиблим під час Другої Світової війни….

Ми не випадково поставили три крапки наприкінці нашого фоторпортажу, адже це звичайно  далеко не весь перелік  змін на Межівщині за останні роки.  Тож ми сподіваємось разом з вами – нашими читачами доповнити його новими об’єктами і просто змінами в житті населених пунктів району та громади. Ваші фото доповнять цей перелік.