У Межівській громаді ухвалили комплексну програму підтримки військових та їхніх родин: які виплати передбачені

У Межівській селищній раді затвердили нову комплексну програму підтримки військових, ветеранів війни та сімей загиблих захисників і захисниць України.

Це матеріальна допомога сім’ям загиблих, членам родин безвісті зниклих та тих, хто перебуває у полоні,  виплати внаслідок поранень та контузій, а також на оздоровлення.

На реалізацію Програми у 2024 році передбачено 6  мільйонів гривень.

На останній сесії Межівської селищної ради, яка відбулася 29 січня,  затверджено селищну комплексну Програму соціального захисту населення Межівської СТГ на 2024-2026 роки.

Це досить таки знакова соціальна програма для Межівської громади, яка за словами начальника відділу соціального захисту Межівської селищної ради Ольги Пашкової (доповідала по питанню) викликана нагальною потребою, запитом суспільства у зв’язку з повномасштабною війною та поглибленням вектору соціальної та гуманітарної політики в Межівській селищній територіальній громаді.

Депутати одноголосно підтримали дані ініціативи.

Отже, на сесії було затверджено ряд заходів, які сприятимуть підтримці ветеранів війни, Захисників та Захисниць та членів їх сімей, членів сімей загиблих Героїв.

Серед основних завдань і заходів комплексної Програми соціального захисту населення Межівської селищної територіальної громади на 2024-2026 роки :

–  Надання матеріальної допомоги Захисникам та Захисницям України, які отримали поранення, контузію, травми під час проходження військової служби на лікування –  у разі  неможливості отримання такої допомоги Захисником чи Захисницею за станом здоров’я, одному з членів їх сім’ї в сумі 20 тис. грн.;

–  Надання матеріальної допомоги Захисникам та Захисницям України, які отримали поранення, контузію, травми під час проходження військової служби на реабілітацію – у разі  неможливості отримання такої допомоги Захисником чи Захисницею за станом здоров’я, одному з членів їх сім’ї в сумі 30 тис. грн.;

–  Сім’ям загиблих (померлих) Захисників чи Захисниць України, смерть яких спричинена військовою агресією російської федерації або його опікуну в сумі 10 тис. грн.;

–  Одному із членів сім’ї або опікуну осіб, які під час виконання обов’язків військової служби (службових обов’язків) зникли безвісти або були захоплені в полон й утримуються незаконними збройними формуваннями на непідконтрольній Україні території в сумі 5 тис. грн.;

–  На оздоровлення Захисникам та Захисницям України, які захищають Україну у зв’язку з військовою агресією російської федерації в сумі 5 тис. грн.;

–  Санаторно-курортне лікування та оздоровлення осіб з інвалідністю, внаслідок війни яка пов’язана із захистом Батьківщини, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України в сумі 30 тис. грн.

Загалом на виконання заходів у 2024 році заплановано 6 мільйонів гривень.

Для отримання допомоги громадяни можуть звернутися до відділу соціально захисту та відділу (центру) надання адміністративних послуг виконавчого комітету Межівської селищної ради.

Телефон для довідок :

– (093) 478 – 92 – 33