Надійшла чергова партія гуманітраної допомоги

За сприяння Департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації Центр первинної медико-санітарної допомоги Межівської селищної ради отримав партію  гуманітарної допомоги, у тому числі медикаменти для надання невідкладної медичної допомоги (розчини, перев’язувальні та витратні матеріали), насамперед для військових, територіальної оборони, внутрішньопереміщених осіб тощо, а також дитяче харчування, зокрема Нестожен-1 /з народження/ 24 банки по 1000 г, NAN Opti pro /з народження/ 84 банки по 800 г, Gloria junior /від 1р до 5років/ 48 банок по 700г.

Дитяче харчування видається в Межівській АЗПСМ (кабінет №9) за призначенням сімейного лікаря та / або лікаря педіатра до двох місяців.

Як наголосив медичний директор ЦПМСД Межівської селищної ради Валерій Миколайович Кравець, гуманітарна допомога надається АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО!

– У першу чергу мають право на отримання дитячого харчування родини, що опинилися в складних життєвих умовах, учасників бойових дій, переселенці та біженців та інші за визначенням та обґрунтуванням лікаря. Лікарі структурних підрозділів Центру також мають право призначати дитяче харчування відповідним категоріям, – підкреслив Валерій Миколайович.