Вони творять сервісну державу!

6 вересня відзначалася 9-та річниця створення мережі ЦНАП на Дніпропетровщині та в Україні. З цієї нагоди керівництво Синельниківської РДА відвідало ЦНАПи району. Вручили вітальні листи голови ДніпроОДА Валентина Резніченка, сказали особисті слова привітань.

Вітальний лист отримав і колектив ЦНАП виконавчого комітету Межівської селищної ради, який утворено 7 листопада 2017 року.

До поздоровлень приєднався селищний голова Володимир Зражевський, який наголосив, що це професійне свято людей, які творять сервісну державу!

– Ваша робота надважлива, потребує глибоких знань, професійних навичок та щирої людяності. Адже щоденна праця ЦНАПів направлена на надання якісних адмінпослуг кожному громадянину. Щодо колективу Межівського ЦНАП, то ви – безумовний флагман. І не лише, що стосується професійної діяльності, а й життя Межівської громади в цілому, – підкреслив очільник громади.

Як розповіла начальник Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Межівської селищної ради Бондик Т.А., ЦНАП здійснює діяльність за принципом «єдиного вікна», тобто прийом документів і видача результатів послуг здійснюється виключно через адміністраторів Центру. Затверджений перелік становить солідну цифру – 202 адміністративні послуги! На сьогодні це соціальні послуги, послуги з реєстрації права власності та речового права, Держгеокадастру, виконавчого комітету, земвідділу та ін.

Також наприкінці минулого 2020 р. підписана Угода про співпрацю з міністерством юстиції України Південно-Східне міжрегіональне управління міністерства юстиції (м. Дніпро), щодо надання комплексної послуги «Є-Малятко». На даний час відповідальні адміністратори отримали доступ та працюють у програмі ДІЯ.

– Хочу повідомити жителям громад Межівщини, що у рамках субвенції з державного бюджету на розвиток мережі ЦНАП (оснащення технічними та програмними засобами, електронними системами документообігу та інформаційної взаємодії) придбано обладнання для видачі посвідчення водія та реєстрації транспортних засобів. Загальна вартість проекту становить 264 тис. грн. Всі процедури по закупівлі обладнання проведені, чекаємо поставки найближчим часом, – поділилася Тетяна Анатоліївна.

Для інформації: За 8 місяців ц.р. адміністраторами ЦНАП надано 9 904 адмінпослуги. Новою послугою “Є-Малятко” скористалися 35 сімей.

За словами керівника ЦНАП, найпопулярніші послуги, за якими звертаються до Центру, – соціальні (субсидії, матеріальні допомоги), витяги з Державного земельного кадастру, державна реєстрація земельної ділянки, отримання витягу про нормативно-грошову оцінку земельної ділянки, викопіювання, отримання довідки про розмір/частки/паю, отримання вперше чи заміна паспорта громадянина України, вклейка фото у паспорт, реєстрація права власності та іншого речового права, отримання дозволів та затверджень на земельні ділянки, оформлення соціальних послуг (призначення житлових субсидій, допомога малозабезпеченим громадянам, призначення тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів і т.д.).

– Ми постійно проводимо аналіз ефективності нашої роботи, обмінюємося досвідом з колегами інших районів області і використовуємо у своїй практиці їхні найкращі напрацювання, – підкреслила Бондик Т. А.

Для інформації: 25 листопада 2019 року відділом отримано один з перших в Україні та на Дніпропетровщині «Мобільний ЦНАП». Розроблено графіки виїзду по старостинських округах та рішенням сесії затверджено маршрути і послуги, які надаються через Мобільний ЦНАП.

У 2020 році укладено угоди про співпрацю з Новопавлівською та Слов’янською СТГ, щодо обслуговування жителів адміністраторами ЦНАП Межівської селищної ради.

6 вересня, у професійне свято адміністраторів, всі бажаючі могли спробувати себе на місці адміністратора ЦНАП!