Привітання з Днем медичного працівника

Шановні лікарі, фельдшери, медичні сестри,
всі працівники і ветерани системи охорони здоров’я Межівщини!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника!

Своєю щоденною працею ви повсякчас демонструєте приклади професіоналізму, витримки, самовідданості. Добрим словом, знаннями і досвідом повертаєте людей до повноцінного життя, зміцнюєте надію в людських душах.

Ми вдячні вам за самовіддану працю, врятовані життя та здоров’я наших громадян. Нехай кожен ваш день наповнюється людськими радощами, щастям і любов’ю. Міцного вам здоров’я, миру, добра, злагоди!

Володимир ЗРАЖЕВСЬКИЙ,
Межівський селищний голова

 

Дорогі колеги! Шановні наші ветерани!

Від щирого серця поздоровляємо всіх з Днем медичного працівника!

Зі словами щирої вдячності звертаємося до наших дорогих ветеранів медичної служби, які свої знання, досвід, тепло свого серця віддали зціленню людей. Велика вам вдячність за людяність, душевність та вміння співпереживати.

Шановні колеги! Ви вибрали найгуманнішу і найпотрібнішу людям професію. Низький вам уклін за всі добрі справи! Будьте ж і самі здорові, зберігайте бадьорість і оптимізм! Нових відкриттів і творчого горіння на медичних теренах. Благополуччя і добра вашим близьким!

Юлія СКОЧКО,
директор КНП «ЦПМСД» МСР»

Світлана ВАСІЛЬЄВА,
голова профкому

 

Дорогі медичні працівники і наші ветерани!

Прийміть найщиріші вітання зі словами вдячності за вашу благородну працю.

Споконвіку більше за скарби цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших. Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію.

З нагоди свята шлемо низький уклін усім працівникам охорони здоров’я за сумлінну та невтомну працю. Нехай сторицею повертається до вас добро, дароване людям.

Нехай у ваших домівках завжди панують щастя і мир. Міцного здоров’я, благополуччя і добра вам та родинам!

Анатолій СЕРГІЄНКО,
директор КНП «Центральна лікарня» МСР»

Алла КУШНІР,
голова профкому