Привітання з Днем місцевого самоврядування

Шановні колеги!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Це свято сьогодні є особливим, бо в Україні триває процес децентралізації. Українським громадам з центрального рівня делегувалася значна частина повноважень, а отже, і відповідальності за прийняття і виконання рішень.

Саме децентралізація має стати запорукою успішного розвитку територіальних громад та ефективних управлінських процесів.

Все це вимагає від голів міських, сільських, селищних рад, депутатів місцевого рівня, представників органів самоорганізації населення твердості духу, впевненості у власних силах та ентузіазму, який дуже часто долає найскладніші перепони.

Зичу вам здоров’я, щастя, терпеливості та завзяття!

Світлана НАЗАРЧУК,
голова Синельниківської райдержадміністрації

 

Шановні депутати місцевих рад, працівники і ветерани
органів місцевого самоврядування!

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Бажаю вам мужності й здобутків у нелегкій та відповідальній праці, міцного здоров’я, щастя, витримки і стійкості, творчої сили і нових звершень на ниві зміцнення і розвитку нашої громади, благополуччя, достатку та лише позитивної енергетики.

Впевнений у тому, що подальший розвиток і вдосконалення місцевого самоврядування будуть запорукою збереження миру і злагоди в суспільстві, суттєвим стимулом для економічного зростання, досягнення нових здобутків та зміцнення Української державності.

Володимир ЗРАЖЕВСЬКИЙ,
Межівський селищний голова

День місцевого самоврядування стоїть у ряду дат, пов’язаних із здобуттям Україною незалежності, розбудовою державності та демократії. Він об’єднує людей активної життєвої позиції, лідерів громад, усіх небайдужих до долі країни і малої батьківщини.

Бажаю усім, причетним до цього свята, міцного здоров’я, щастя, добра, творчої сили та нових звершень на ниві зміцнення державності. Нехай цей день додасть усім нам натхнення і наполегливості у справі подальшого розвитку нашої громади, розбудові населених пунктів нашого краю.

Галина СМОЛЬСЬКА,
Слов’янський сільський голова