Бюджет, зміни до районних програм, затвердження списку присяжних і не тільки

Звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2020 року, затвердження списку присяжних Межівського районного суду, медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, придбання дихального апарату «Drager PSS-4000», для 59 Державної пожежно-рятувальної частини – ці та інші питання (всього 17) були винесені на розгляд чергового пленарного засідання тридцять четвертої сесії районної ради сьомого скликання.

18 травня засідання провів голова Межівської районної ради Павло Халимендик за участю голови райдержадміністрації Сергія Кутнього.

Про впорядкування трудових відносин з керівниками та педагогічними працівниками закладів загальної середньої освіти, що належать до комунальної власності Межівського району доповідала Прокопенко Ю.В. – голова постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту. Питання стосувалося укладення трудових строкових договорів з керівниками навчальних закладів згідно з вимогами Закону України “Про повну загальну середню освіту».

Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Межівського району на 2020 – 2022 роки інформувала Сергієнко І.М. Вона запропонувала відповідно до Постанови Кабміну в перелік заходів та завдань програми додати два пункти: реалізація права на медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, спрямування коштів на проектні, будівельно-ремонтні роботи, компенсацію на придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб із їх числа.

На виконання звернення територіального управління Державної судової адміністрації України в Дніпропетровській області, одним з чотирьох питань по яких доповідав заступник голови постійної комісії районної ради з питань законності, правопорядку, зв’язків з об’єднаннями громадян і засобами масової інформації, Регламенту та депутатської етики Шалгінських С.В., прийнято рішення «Про затвердження списку присяжних Межівського районного суду Дніпропетровської області».

Депутати затвердили список присяжних у кількості 8 осіб строком на 3 роки.

У зв’язку з необхідністю поповнення матеріального резерву засобами особистої гігієни у період карантину депутати прийняли рішення «Про внесення змін до районної Програми щодо створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Межівському районі на 2019-2021 роки». На придбання дихального апарату «Drager PSS-4000», для створення безпечних умов особового складу підрозділу 59 Державної пожежно-рятувальної частини під час ліквідації пожеж та надзвичайних ситуацій були внесені зміни у Програму щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, оперативного реагування на них та забезпечення пожежної безпеки у Межівському районі на 2020 рік. По четвертому питанню було прийняте рішення про внесення змін до рішення райради “Про створення відділу трудового архіву виконавчого апарату районної ради”.

Начальник фінансового відділу РДА Ключик Н.О. виступила з інформацією про виконання районного бюджету за І квартал 2020 року та внесла зміни до рішень районної ради, що стосуються бюджету. Сесія затвердила звіт і запропоновані зміни.

Насамкінець голова районної ради поздоровив депутатів із днем народження, які вони святкували у міжсесійний період.

Роман ЄСІПОВ,
начальник відділу організаційного забезпечення діяльності ради
виконавчого апарату районної ради