Справа на все життя

Сьогодні вже нікого не дивує те, що найбільш здібні, талановиті й обдаровані люди йдуть працювати у бібліотеку.

Жіночі ювілеї, як відомо, – річ делікатна. Але коли йдеться про Аллу Анатоліївну САЧУРУ, то становище рятує досить поважна обставина: часовий фактор на неї не впливає.

24 травня цього року відзначає свій ювілей бібліотекар СКЗК «Межівська центральна публічна бібліотека» Алла Анатоліївна, яка працює в нашій установі з 1984 року. Майже 36 років життя вона присвятила книзі і читачам. І це не просто кількісний показник, а, по суті, віхи особистого життя в їх сплетінні з життям бібліотеки, селища, району.

Жінка доклала чимало зусиль, аби створити затишок і порядок у Межівській бібліотеці. Несе своїм читачам часточку свого серця, душі, сповненої поваги і добра.

Вона досвідчений спеціаліст, завжди творчо і неординарно підходить до своєї справи. Алла Анатоліївна – скромна жінка, ніколи не відмовить у наданні допомоги, прищеплює читачам любов до нашого краю. Немає жодної справи в бібліотеці, у якій би Сачура А.А. не брала участі – чи це масовий захід, чи висадження квітів, чи інвентаризація фонду.

Алла Анатоліївна – бібліотекар за покликанням душі, а в особистому житті чуйна жінка, лагідна мама і любляча бабуся. Дійсно її роки – її багатство, а енергійності, працьовитості, гострому розуму можна лише по-доброму позаздрити.

З нагоди знаменної дати, 55-річчя, хочеться сказати теплі слова про нашу ювілярку, яку так люблять і поважають у колективі. Вона користується беззаперечним авторитетом, до неї йдуть за порадою і підтримкою. Вона уважна і доброзичлива до людей, завжди готова надати допомогу. Упевнені, що не тільки наш колектив, а й багато людей на Межівщині у цей день побажають їй злагоди і гармонії.

Вітаємо з ювілейним днем народження Вас, наша колего! Залишайтеся такою, яка Ви є. Нехай кожен новий день дарує удачу і прекрасний настрій, а поряд будуть дорогі діти та люблячі онуки!

Інна БАСАРАБ,
завідувач відділу обслуговування користувачів
СКЗК «Межівська центральна публічна бібліотека»