Розгянули зміни до бюджету, погодили відкриття інфекційного відділення

Цього тижня відбулася чергова тридцять друга сесія Межівської селищної ради VII скликання.

Депутати розглянули 19 питань. Зокрема були внесені зміни до рішення «Про бюджет селищної об’єднаної територіальної громади», затверджені та внесені зміни до ряду селищних програм.

Також депутатами одноголосно було погоджено відкриття інфекційного відділення на базі ЦЛ, виділення з місцевого бюджету коштів на придбання тест-смужок для дітей, хворих на цукровий діабет; регламент 200-ї послуги ЦНАП Е-малятко, а також додаткових коштів на будівництво розвідних водопровідних мереж в смт Демурине та ін.

Під час сесії Володимир Зражевський передав медичним установам селищної ради – Центру первинної медико-санітарної допомоги та Центральній лікарні – респіратори FFP3 (100 шт.) і костюми для біозахисту (100 шт.), рукавиці (500 шт.), щитки захисні (50 шт.), окуляри захисні (10 шт.).

Як розповіла нам спеціаліст відділу економіки, планування та інвестиційної діяльності виконавчого комітету Теліженко Л.В., засоби індивідуального захисту отримані завдяки участі Межівської селищної ради в конкурсі спільної ініціативи міжнародного фонду “Відродження” і представництва Європейського Союзу в Україні “Людяність і взаємодопомога”. Мета конкурсу – підтримка громадських ініціатив, які спрямовані на посилення солідарності та взаємодопомоги в українському суспільстві під час пандемії COVID-19.