Візит очільниці Синельниківського району на Межівщину

Тісна співпраця з територіальними громадами, постійний діалог, підтримка та дієва допомога у реалізації масштабних проектів та вирішенні ключових проблем…

Саме так можна окреслити головні меседжі за підсумками зустрічі новопризначеної голови Синельниківської райдержадміністрації Світлани Назарчук з головами територіальних громад, представниками силових структур, керівниками агроформувань Межівщини.

Візит очільниці Синельниківського району відбувся у рамках робочої поїздки підвідомчою територією. У складі делегації – керівник апарату Воробйов В. Б. та начальник управління соціального захисту Лаптєва Г. М.

У вступній промові голова Синельниківської РДА відзначила, що Межівщина стала частиною найбільшого за площею, кількістю територіальних громад та населених пунктів району Дніпропетровської області.

– Це означає, що попереду у нас з вами багато плідної роботи і я впевнена – разом ми обов’язково досягнемо поставлених цілей. – сказала Світлана Григорівна.

На яких питаннях були розставлені акценти під час зустрічі?

Як першочерговий масштабний проєкт, однаково важливий для всіх громад Межівщини, було озвучено просто-таки кричущу необхідність капітального ремонту автомобільної дороги Т 04-06 Гаврилівка-Межова-Покровськ. Голова райдержадміністрації запевнила, що над його реалізацією вже розпочато роботу, але вона сподівається і на дієву підтримку громад у цьому напрямку: «Успіх таких масштабних проєктів полягає у спільних зусиллях. Тому я розраховую на вашу підтримку!»

У продовження теми перспективних масштабних проєктів говорили і про проблему реконструкції діючого водогону. Крім того, зупинились на такому питанні державної ваги, як робота районної призовної комісії і принципову позицію громад у цьому напрямку.

Безумовно, багатьох цікавить питання: як виглядатиме структура виконавчої гілки влади на Межівщині? Як нам стало відомо, у штаті Синельниківської райдержадміністрації, але на місцях, залишаться: відділ трудового архіву, працюватимуть головні спеціалісти за такими напрямками, як економіка та агропромисловий комплекс, організаційна робота з органами місцевого самоврядування, правова робота, звернення громадян та документообіг, мобілізаційна робота, робота по захисту прав дітей та розвитку сімейних форм виховання. Крім того, на Межівщині продовжать роботу відділи та спеціалісти Управління соціального захисту, але вже Синельниківської РДА.

Відкритими до сьогодні залишаються питання кандидатур на посади заступників голови Синельниківської райдержадміністрації, один із яких буде курирувати колишні Межівський та Петропавлівський райони.

Після  розширеної наради Світлана Назарчук поспілкувалася з головами громад щодо перспектив розвитку територій.

На завершення візиту Світлана Григорівна дала короткий коментар «Межівському меридіану»:

«Я чудово розумію, що децентралізація загалом і об’єднання районів зокрема – це стрес для людей, особливо старшого покоління. Але хотіла б заспокоїти всіх жителів Межівщини і запевнити, що вони не відчують на собі жодних незручностей щодо забезпечення та реалізації своїх прав як громадян України.

Багато повноважень вже перейшло до об’єднаних територіальних громад. Разом з тим, виконавча влада буде представлена на місцях, адже і на Межівщині залишаться працювати головні спеціалісти Синельниківської РДА за багатьма напрямками.

Запевняю кожного, що виїзні прийоми стануть невід’ємною частиною моєї роботи. Планую доїхати і поспілкуватись з людьми у кожній громаді району, в тому числі і на Межівщині!»