Межівська громада отримала мобільний ЦНАП!

…Цими днями у місті Києві,  в Будинку Децентралізації відбулась офіційна передача Мобільного ЦНАПу Межівській об’єднаній територіальній громаді.

Міністр розвитку громад та територій  Альона Бабак  та  керівник програм співробітництва ЄС в Україні Штефан Шльойнінг, разом з головами громад, зокрема Межівським селищним головою Володимиром Зражевським, урочисто відкрили мобільні ЦНАП, створені за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», які будуть надавати адмінпослуги більш ніж 50 000 мешканцям 80 віддалених населених пунктів.

Відтепер мешканці Межівської селищної ради  зможуть  у комфортних умовах отримати найпопулярніші послуги: реєстрації місця проживання, соціального захисту (призначення державних допомог, субсидій, тощо), реєстрації речових прав на нерухоме майно, пенсійні послуги, земельні послуги та інші.

Всі мобільні ЦНАП облаштовані пандусом, а за послуги можливо сплатити карткою.

Міністр розвитку громад Альона Бабак ознайомилась з можливостями автомобіля, як сервісного центру.

Керівник Межівського ЦНАПу Тетяна Бондик продемонструвала Міністру той спектр послуг, які надаватимуться не тільки мешканцям ОТГ, а і громад, які, поки що, не приєднались. Проект реалізовано за підтримки Програми ULEAD з Європою.

… Центру надання адміністративних послуг Межівськоі об’єднаної територіальної громади всього лише 1 рік та 8 місяців, але, незважаючи на це, він вже досяг вагомих результатів у своїй роботі.
Сьогодні Центром надається широкий спектр адміністративних послуг, є обладнання для оформлення й видачі біометричних паспортних документів, функціонує робоче місце адміністратора, мобільний кейс, загалом потужний якісний сервіс з надання послуг.

А тепер, ще й перший в області «Мобільний ЦНАП» – автобус, презентований громаді Програмою ULEAD з Європою!

Межівський селищний голова Володимир Зражевський переконаний, що мобільний ЦНАП – це незабутній та неймовірний подарунок до Дня місцевого самоврядування та Нового 2020 року від справжніх друзів і надійних помічників – Програми U-LEAD з Європою, європейських партнерів, які щиро бажають бути Україні успішною й багатою світовою державою!

Якщо чогось дуже бажаєш, то мрія обов’язково здійсниться, особливо коли поруч  молода і перспективна команда! Сьогодні наша мрія здійснилась, ми отримали чудовий автомобіль для обслуговування всіх жителів Межівського району щодо надання адміністративних послуг. Це комфорт, зручність, надійність та відкритість! Вітаю всіх земляків з чудовим подарунком! – відзначила начальник відділу (Центр надання адміністративних послуг) виконавчого комітету Межівської селищної ради Тетяна Бондик.

Незабаром презентація «Мобільного ЦНАПу» жителям громади. З нетерпінням чекаємо!